Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Telek Tamásnál szült...

Dr. Telek Tamásnál szült valaki? Vélemény róla?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején vagyok, de elkezdtem orvost keresni (5. hét). A Margit kórházban szeretnék szülni, így találtam Dr. Telek Tamás nevére. Eddig csupa pozitívat olvastam róla, de azért kíváncsi lennék még véleményekre.

Köszi előre is. Ha másik orvossal van pozitív tapasztalatotok a Margit kórházban, arra is kíváncsi vagyok!



2017. márc. 22. 11:24
 1/2 anonim válasza:

Lehet, hogy már nem aktuális a kérdés. Nekem nem szimpatikus Teleki doktor gunyoros stílusa.


Pálffy doktort kerülném még el, ha olyan kedve volt, megpaskolta a meztelen fenekemet vizsgálat előtt. Egyébként pedig folyton ijesztegetett későbbi vizsgálatokon alaptalannak diagnózisokkal, ill. azon kesergett, hogy nem fiú babát várok.


Sárvári doktort ajánlanám, nekem szimpatikus volt még Vámosi doktor.

2017. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Én most hozzá járok (Telek doktor úrhoz). Egyetértek, kissé gúnyos néha. Ettől eltekintve eddig nincs nagy gond, bár arra nem fogadnék, hogy a második babámat is nála fogom szülni. Most már nem váltok, mert annyira nem rossz (sőt, tényleg csak néha stílusbeli problémák vannak).
2017. aug. 28. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!