Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Kenézy kórházban szülhet...

A Kenézy kórházban szülhet már debreceni fogadott orvos nélkül?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

BÁRHOL szülhetsz fogadott orvos nélkül, ha beindult szüléssel jelensz meg náluk (elfolyt magzatvíz, rendeződött fájások).

Törvényileg kötelesek ellátni, függetlenül a lakhelyedtől.

2017. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
80%-os, ez nem teljesen igaz...ha 5 percesek, vagy annál sűrűbbek a fájások, csak akkor kötelesek, minden más esetben a körzetesbe szállítanak. Főleg ha mentővel mész, akkor egyértelműen a körzetesbe visznek. Fogadj dokit, ha ott akarsz szülni.
2017. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Fogadtam is orvost, tegnap derült ki végre h elvallal.
2017. ápr. 5. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem igy van!

Nincs mar igy hogy a vidékinek a kenézybe kell menni. Ez pont olyan mint a háziorvos. Azt is szabadon lehet választani.

Mi vidékiek vagyunk megis benn van debrecenbe a haziorvosom és a klinikán szültem.

Egy dolog az hogy előnyben részesitik azt akinek orvosa van vagy lakcimilag oda tartozik. Sőt még a fogorvosom sem a körzetisem mert egy állat igy maradtam a regi debreceni körzetis orvosomnál.

Dehogy baj legyen mármit pénzügyileg van debreceni lakcimem is. Ha tehetném debreceni vedőnőhöz is járnék de azt mar tényleg nem lehet választani.

2017. ápr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4es vagyok.

Meg annyit hogy pl terhesen a fogorvosnál ha bahova bemész elkell látniuk ingyen. Csak ezt nagyon sokan nem tudják sajnos.

2017. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!