Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha kb.20 perces rendszerességg...

Ha kb.20 perces rendszerességgel jelentkeznek fájások, de nem erősek, csak enyhe-közepes menstruációs görcs jellegűek, akkor az jósló lehet?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 00:28
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

Ha rendszeres akkor nem hiszem hogy jósló lenne .

Nekem sem jósló volt a fiamnál.

Zuhanyozz le meleg vizzel főleg a derekadra engedd a vizet.

ha elmúlik akkor jósló, ha erősödik akkor szülés.

Egyébként mennyi idős terhes vagy?

2017. ápr. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
39. hetet taposom. Most figyelgetem még egy darabig, hogy mi lesz, vagy lesz-e valami...Nem bánnám, ha lenne...
2017. ápr. 5. 00:48
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor már időben vagy :)

szurkolok nektek.:)

írj ha változik valami :)

2017. ápr. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
4%
Nekem volt ilyen jósló is az max pár óra alatt abbamaradt, meg szülés is, akkor meg pár óra múlva erősödött. Nem volt rendszeres egyik sem, 15-20 percenként jöttek. Inkább a várakozáa van ekkor, meg egy jó zuhany alkalmával is kiderül, hogy elmúlik vagy erősödik-e.
2017. ápr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, nekem is ez még csak jósló volt. Azóta is előfordul, de rendszertelen, hol erősebb, hol gyengébb. De iszonyatosan fájnak a csontjaim, a szeméremcsontom, a farokcsigolyám és a derekam is. Kíváncsi leszek, mikorra "indul be a buli".
2017. ápr. 5. 22:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Màsnap szültem. :)
2017. ápr. 19. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok :) jó egészséget nektek!
2017. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

1-es vagyok

Gratulálok :) jó egészséget neketek

2017. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük.
2017. máj. 10. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!