Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kellemetlen kérdés: hüvelyi...

Kellemetlen kérdés: hüvelyi szülés után maradandó a tág hüvely?

Figyelt kérdés

Még nem szültem azért kérdezem. Akik szültek esetleg, lehetséges hogy olyan tágak maradtak lent hogy mondjuk a párjukat már megse érezték együttlétkor?


Tudom buta kérdés de akkor úgy számolok a császárral.. nekem nincs szükségem hogy tág legyek mint az ól ajtó meg gátmetszés/ varrás, esetleges aranyér stb... :)

26/L


2017. ápr. 13. 18:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Jézusom..
2017. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

aranyér a terhesség alatt is kijöhet és nem csak a hüvelyi szülésnél :)

3szor szültem és nem lettem tág, vannak ám intim tornák

2017. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Nálam nem volt maradandó. Izom, vissza fog húzódni.

Gátmetszés más dolog, arra készülj, hogy meg sem kérdeznek, és akkor még örülj, hogy nem magától fog repedni.

2017. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom ez is szerencse és orvos kérdése.
2017. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Harmadjára már érezhetően tágabb lettem. De ha összeszedném a valagamon a ráncot és végre elkeudeném az intimtornát, nem így lenne. De most már megvárom a negyediket. :-) szal lehet tenni ellene, így azt javaslom, úgy szülj, ahogy a gyerekednek a legjobb...
2017. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy szülném, ahogy a babának jobb, mert ő fontosabb - nekem - a puncinál. Amúgy sok orvos erőlteti a császárt, de van aki körberöhögne, ha ezt ekmondanád. Ezt nem az anya dönti el normális esetben.
2017. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

Ugyanolyan volt, mint a szülések előtt.

De szerintem ne akarj gyereket!

2017. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsónak: majd azt én tudom mit és hogy akarok ;)
2017. ápr. 13. 19:33
 9/22 anonim ***** válasza:
86%
Miért baj, hogy érdekli a kérdezőt? Én is tartottam tőle, első baba sürgősségi császár lett. Második természetes úton, harmadik nem lesz, de ha lenne, csak természetes úton szeretném. Aranyerem lett szülés után, de el is múlt pár nap múlva. Nekem a gátmetszés megváltás volt, egyébként végig repedtem mellé kívül-belül. Féléves a kicsi, nem lettem tágabb, nem tudom alkati vagy mindenkinek ilyen. Gondolom ahogy varrnak az is számít. De egyébként a gyerek bármit megér, ha tágabb lennék sem érdekelne igazán. Intim torna biztos segítene.
2017. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Normális válaszolóknak köszönöm :) ment a zöld kéz!

Tudom, hogy eléggé megosztó a kérdésem, de én mindössze csak egy picit jobbá/ elviselhetőbbé szeretném tenni a gyerekem világrahozását, mint nyilván mindenki. Attól még nem vagyok önző! Miért válasszam a nehezebb kellemtlenebb utat ha az elviselhetőbb kevésbé rosszra (császármetszésre) is van lehetőségem??!!

2017. ápr. 13. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!