Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismamák?

37 hetes kismamák?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ki hogy érzi magát? Én ugyérzem napok ota leszakad a derekam, nehéz már a pocak ráadásul meg is van fordulva mostmár és eléggé nyom minden irányba, igen fájdalmasan mozgolodik. Nagyon várjuk már, bár második baba és elég nehéz volt az elsö szülés. ettöl független már nagyon szeretném meglátni öt. Kisfiut várunk, be vagyok pakolva, és összeszedtünk neki már mindent amire szüksége lessz az elsö honapokban :)

2017. ápr. 14. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szia,én még semmi különöset nem érzek,de már nagyon várom.Nekünk harmadik baba.Sima szülésre készülünk.Nekem már mostanában nem mozgolódik olyan sokat mint eddig,bár gondolom,hogy hely szűkében van már.Elég nagy babának ígérkezik.Kicsit ingerültebb vagyok az utóbbi napokban,egyenlőre ennyit érzek.Könnyű szülést neked.
2017. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Viszont kivánom neked én is, én is ingerültebb vagyok az eddigieknél, de néha már elöfordulnak joslofájások, mensi szerü enyhébb görcsök...de ritkán sajnos :(
2017. ápr. 14. 21:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen,azt elfelejtettem írni,hogy jóslók nekem is vannak.Eddig két éjszaka figyeltem fel rá.
2017. ápr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Csatlakozhatok? Igaz meg 35 hétbe járok.

Én kivagyok már. Fáj a derekam nagyon sokat keményedik a hasam. Még szedem a magnéziumot. Nemsoká megyek nstre. Még lesz egy uh-m mert a kisasszony faros sajnos.

Utolsó infóm 32. hetesen 2 kgra saccolták. Majd jövőhéten kedden hivom a dokim hogy nézzük meg mekkora meg hogy áll.

2017. ápr. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Akkor már neked sincs sok hátra.Nekem 36 hetesen 2780grammot mondtak.Én is kislányt várok.Élvezem is a terhességet,meg szeretnék is már túl lenni rajta.
2017. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja,első voltam
2017. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves 1 válaszoló!


Elhiszem neked hogy tul is akarsz lenni meg nem is. Én már mindenképpen túl szeretnék lenni rajta mert nagyon elfaradtam. Sajnos én minden nap rosszul vagyok. Ma 3x hánytam. Nem igazán tudok enni mert nem is kivánom a kaját meg vissza is jön. Fogytam is 1 kgt de ez nem baj sztem. Jól esik a sorstársakkal beszélgetni hogy egy kis erőre kapjak.

Mar majdnem mindent megcsináltam a lánynak. Magamnak kell még pár dolgot venni a kórházba papucs háloruha kb ennyi. Egy adag ruhája maradt amit ki kell mosnom es vasalnom. Az egyiket mar megcsináltam.

2017. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Én ma 37+5 hetes vagyok, fiú lesz, úgy néz ki, hogy most 4 kg. Rengeteget mozog, már elég kényelmetlen, főleg, hogy gyakran a hólyagomra ül, plusz a savam rettenetesen fent van, szóval már nagyon várom, hogy kint legyen.

Már másfél hete arra kelek hajnalban, hogy menzeszszerűen görcsöl a hasam, de semmi más. Egyébként faros, meg az első szülésem is császáros volt, így elvileg legkésőbb szerdán ő is megszületik császárral.

2017. ápr. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia 8as!

Én vagyok a 35 hetes akinek szintén faros a babaja de engem a dokim szüleszteni akar mert az első 2 szülésem fejvegű volt igy azt mondta simán megszülöm. Rettegek hogy valami baj lesz vagy elfogy az erőm vagy nem is tudom. Csak végszülség esetén császározna meg ha pl harántba fordulna vagy valami.

2017. ápr. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!, en E. vagyok es szeretnek csatlakozni, 36+5 napos vagyok, harmadik baba, kislany, a 35+2 voltam echon 2400g mondott a doki.Bevan fordulva, meg aktiv, jokat rug, nekem is van savam, enyhe gorcsok.Elekeszitettem a krohazi csomagom, meg a szobat kimostam a ruhakat, en is keszulok a nagy talakozasra, ahogy az egesz csalad, nagyon varjuk mar.Gondolom meg egy par hetet marad, mar csak azert is hogy hizoon egy keveset meg.Szerintetek kicsi volt a sulya az utolso echon? A nagyobbakat 3560 g 39 het +6 es 3600g 39 het +2 szultem.

Szep napot :)

2017. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!