Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 6 hetes kontroll vizsgálaton...

6 hetes kontroll vizsgálaton még véreztetek? Ha igen, akkor elmentetek a vérzéssel a doktorhoz? Hogyan készültetek fel a vizsgálatra?

Figyelt kérdés
A vizsgálaton mit néz a doki, és mit csinál? Kb mennyi idő a vizsgálat? Fogadott orvosom van.

2017. ápr. 18. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Még nem szültem, de azt tudom, hogy látott ennél már cifrábbakat is.
2017. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha vérzel akkor nem vizsgál meg. Én is véreztem még és "elheteltük".

Emiatt csak olyat kérdezett, hogy akarok-e fogamzásgátlót, milyet szedtem stb. felírt egyet.


Amikor befejeződött a vérzés, akkor hüvelyi ultrahanggal megnézte, hogy minden oké-e bent, megnyomkodta a méhem, hogy visszahúzódott-e. Megállapította, hogy jó-e vagy sem. Ha esetleg valami panaszod van mondod, rá is kérdez.

2017. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7hétig véreztem, eltoltuk a kontoroll vizsgálatot amíg elmúlik a vérzés. Megnézte a császárheget (én császárral szültem), és kézzel is megvizsgált,megkérdezte van-e panaszom,és mivel szeretnénk védekezni,írjon-e gyógyszert.
2017. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Akkor fel hivom majd ha esetleg meg akkor is vereznek. Masfel hete szultem, de szeretnem elore tudni!:)
2017. ápr. 18. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont pár nappal előtte múlt el a vérzésem. Kézzel vizsgált csak és levette a citológiához a kenetet, nekem pont aktuális volt. Meg a fogamzásgátlásról kérdezett. Kb 5 perc volt az egész.
2017. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!