Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fészekrakó ösztön mennyire...

Fészekrakó ösztön mennyire tipikus jel a szülésre ill akinek ez megvolrt mikor indult meg a szülés?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 22:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Az embereknél van fészekrakó ösztön???
2017. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt,a végén már járni alig tudtam, nemhogy rendezkedni.
2017. máj. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Azon a napon amikor elment a magzatnal,délelőtt kimostam újra az összes babaruhát, rendezkedtem.

Felhívtam utána a hugomat, hogy készüljön, mert ma szülni megyünk.

Este elfolyt a magzatvíz. :)


Kérdésedre válaszolva: van benne valami. ;)

2017. máj. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
*elment a magzatvíz (ezt akartam írni)
2017. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Nekem volt, 36-37 hetesen nagytakarítottam mert úgy éreztem nem bírok megülni a fenekemen, meg mostam-vasaltam, de szülni 39+5 hetesen mentem. Na a szülésem beindulása előtti napokban nem sok energiám volt viszont.
2017. máj. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bennem tuti nincs, nekem mindig is nyűg volt a házimunka minden fajtája. Persze megcsinálom, mert muszáj.

Most van átrendezés, selejtezés, pakolás, mosás - de simán meglennék nélküle, és csinálnék helyette valami kreatívabbat.

2017. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Pedig azt hittem, van valami köze hozzá :(

Én az emúlt időben voltam legatyásodva, de mi, mintha kicseréltek volna: minden helység minden polca, a kapott ruhákat is átmostam, átvasltam, méret, típus szt válogattam (pedig mindenki ezzel nyúzott és sokáig semmi kedvem nem volt hozzá)szőnyeg, padlófelmosás..két napig pedig azt hittem, meghalok, úgy ment a hasam és fájt a fejem ma meg még most se akarnám abbahagyni a munkát, csak a férjem alszik. Holnap leszek 40 hetes :)

2017. máj. 7. 22:32
 8/15 A kérdező kommentje:

És a két napon túl még pár ilyen hét volt, mikor csak voltam és a munkát meg összecsaptam :/

De ezek szerint akk ne reménykedjek :D

2017. máj. 7. 22:34
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól még jelenthet neked szülést, mert másnak nem. :) nem tudom hanyas voltam de nálam volt változás energia tekintetében, mégha ellentétes értelemben is. A hormonok...
2017. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam annyira hogy mikor elkezdett szivárogni a magzatvíz 38+5 naposan nemhogy a bőrönd nem volt bepakolva, de még csak nem is volt kifestve a szoba.. Babaágy lapra szerelve, volt 1 csomag törlőkendőnk, pár új body, egy babakocsi, hordozó és egy kád 50km-re tőlünk... Nem siettem el semmit 😹

Kaptunk 2 nagy csomag kölcsön ruhát, amíg a kórházban voltunk anyukám mosta és vasalta ki nekünk..

2017. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!