Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Voltatok igy es hogy labaltatt...

Voltatok igy es hogy labaltattok ki? Egy hete szultem. Neha elpityeredem. Nemtudok aludni es hulla faradt vagyok. Szedulok neha.

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ó hogyne, én minden este sírtam csak úgy :D

Most jövök a szokásos szöveggel hogy ha a baba alszik te is pihenj de tényleg az elején főleg nem lehet máshogy kibírni, teljesen ráér a mosogatás és a házimunka később is.

Szedj magnéziumot és vasat hidd el rengeteget segít.

4-6 hét után könnyebb lesz, összeszoktok, lesz napirendetek előbb-utóbb, lassan kimehettek levegőzni.

Kitartást!

2017. máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első pontosan leírta, amit én is akartam. 5 hetes volt a kisfiam, mikor a férjemtől elkaptam egy hasmenős vírust, na az volt a mélypont, gondoltam onnan már rosszabb nem lehet. És szerencsére nem is lett, ahogy jobban lettem újra elkezdtem szedni az Elevitet - nem is értem, hogy szülés után miért nem kezdtem újra szedni -, beállt a tejem, a fiam is egyre nyugodtabb lett, hogy tele volt a hasa, én is megnyugodtam, összeszedtem magam. Kitartást! És igen, szedj magnéziumot, vasat, vagy a kismama vitaminodat! Minden jót!
2017. máj. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tok normalis, es meglatod, nemsokara jobban leszel. Kitartast!
2017. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat sírtam,rettegtem az éjszakátol annyira sírós volt a lányom.Pár hét alatt helyre állt a rend,de még most is emlékszem arra a borzasztó érzésre,és utáltam magam miatta mert ugy gondoltam nem volna szabad igy éreznem :) de a fáradság sajnos sok mindent előhoz az egyébként is érzékeny kismamábol
2017. máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 p.szabina1223 ***** válasza:
Én kilencedikén szültem. Ez normális, annyi új történik veled, meg az alváshiány is hozzájárul. Én is sírok, néha ok nélkül, meg szédelgek is. El fog múlni, nyugi.
2017. máj. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat sírtam,rettegtem az éjszakátol annyira sírós volt a lányom.Pár hét alatt helyre állt a rend,de még most is emlékszem arra a borzasztó érzésre,és utáltam magam miatta mert ugy gondoltam nem volna szabad igy éreznem :) de a fáradság sajnos sok mindent előhoz az egyébként is érzékeny kismamábol
2017. máj. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!