Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüles utan 5 hettel kis...

Szüles utan 5 hettel kis verzes ellenere szex?

Figyelt kérdés
5 hettel szüles utan tegnap együtt voltunk a parommal.ovszerrel vedekeztünk. Reggelre kicsit felerösödött a verzes.Lehet baj belöle?

2017. jún. 5. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Orvosnal voltal? Hat hetes kontroll?
2017. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A hat hetes kontrollra meg csak a jövö heten megyek.A szex nem fajt, jo volt.
2017. jún. 5. 12:48
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Akkor szuper...
2017. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Írd ki még két-három kategóriába...


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__8656..

2017. jún. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezert van a 6 hetes kontroll, hogy ezeket megelozze az orvos javaslata, keszen all-e a szervezeted. A 6 het nem veletlen.....okosak voltatok, most mar mindegy, ha tovabb erosodik hivd fel a dokidat.
2017. jún. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Meg hany helyen kerdezed meg ?
2017. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

Annyira szánalmas, amikor valaki képtelen betartani ezt az időt, függetlenül attól, hogy van-e amúgy valamilyen panasza. Ilyenkor olyan, mintha valami ösztönlény kérdését olvasnám, aki annyira állatias szinten van (bocsánat a hasonlatért), hogy képtelen kivárni ezt az időt a SAJÁT érdekében.

Az orvosoddal beszélj, ha rosszabbul lennél, bár én kicsit szégyellném elmondani, hogy képtelen voltam várni és valójában a tanácsát hülyére vettem.

2017. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nalunk a korhazban az orvos nem mondta konkretan, hogy 6 hetig nem lehet együtt lenni...
2017. jún. 5. 13:24
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
és azt mondta, hogy adj enni a gyereknek? Gondolom, nem, mert alapvető...
2017. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
És fel sem merült benned, hogy utánanézz, utánakérdezz, ha már egyszer még sosem hallottál erről a 6 hétről? Vagy mit gondoltál, de komolyan? Gondolom az orvosodban fel sem merült, hogy a konkrét engedélye nélkül, a kontroll előtt majd ti szexeltek. Itt sok mindent szoktak mondani erre, de ezt még nem hallottam, hogy az orvos nem mondta, hogy nem szabad. Ekkora trauma éri a tested és fel sem merül, hogy ezzel kapcsolatban egyeztetni kellene egy hozzáértővel, ha az már egyszer nem szólt, mert evidens?
2017. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!