Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon fogadott orvosok kb...

Miskolcon fogadott orvosok kb mennyiért vállalnak szülést? Ti mennyit adtatok? És a szülésznönek? Azt is fogadtatok?

Figyelt kérdés

Szeretném a szüléshez az orvost, akihez járok vizsgálatokra megfogadni, de nincs magánrendelése, és még nem is mondott összeget, hogy mennyiért vállalná, és mikor szóba került azt mondta, hogy ráérünk még.

Kiváncsi vagyok, hogy kb milyen összegre számíthatok...



2017. jún. 16. 18:17
 1/2 A kérdező kommentje:

Senki sem szült mostanában Miskolcon fogadott orvosnál?

Vagy csak Miskolcon nem szokás orvost fogadni?

2017. jún. 19. 07:48
 2/2 Agica27 válasza:
Szia! Én 9 hónapja szültem a Semelwiesben. Volt fogadott orvosom. 8 szor voltam magánban nála ami alkalmanként 10 ezer volt, így a szülés után 60 ezret adtam neki. Szülésznőt nem fogadtam, mert császáros voltam. Az első gyerek úgy volt spontán szülés lesz 3 és fél éve akkor sem fogadtam szülésznőt. Ha van kérdésed írjál nyugodtan csak nem biztos, hogy rögtön válaszolok :D
2017. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!