Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki könnyen ( és gyorsan )...

Aki könnyen ( és gyorsan ) szült, tett valamit azért, hogy ez így legyen? ( pl. sport, valamilyen készítmény szedése, adottság, stb? )

Figyelt kérdés
Köszönöm! :)

2017. jún. 25. 21:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit :) első 40+5 6ora alatt megszületett. 2. Szinten 40+5 indítottak 1,5 óra alatt született :)
2017. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egész terhesség alatt kismamatornáztam, illetve intimtornáztam (erre egy gyerekkori sérülés miatt volt szukseg), illetve 36. héttől a szülésznő javaslatára szedtem valamilyen homeos bogyót (amúgy nem hiszek benns). Emellett majdnem minden éjjel szültem álmomban. De ezek mindig szörnyű szülések voltak, rettegtem a szüléstől. Az orvosomat pl győzködtem, hogy legyen császár, annyira féltem. Lehet hogy az éjszakai gyakorlások segítettek vagy nem tudom, de 3 órát vajúdtam és 10 perc volt a kitolás. A szülőszobán már azt mondtam, hogy jöhet a következő, ha ez ilyen könnyű. Szerintem csak szerencsém volt egyszerűen. Jól helyezkedett a fiunk, jól forgott amikor kellett, nem volt túl nagy, se túl pici, nálam is pont klappolt minden. Szerintem erre nincs recept.
2017. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek! :)


Remélem én is elmondhatom ezt egy jó pár hét múlva ;)


32h + 3n-os kismama

2017. jún. 25. 21:36
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az ég világon semmit nem tettem érte, nem mondom, hogy életemben nem sportoltam, de semmi különös, néha elmegyek kocogni vagy biciklizni, semmilyen készítményt nem szedtem, két 4 kg feletti gyereket szültem, az elsőt 3, a másodikat 1,5 óra alatt. Úgyhog én azt mondom, hogy főleg adottság kérdése.
2017. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Mind a kettő 3 óra alatt megvolt, semmit nem tettem érte. Második doki azt mondta, szülésre termett alakom van. 173 magas, körte alak.
2017. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Semmit nem tettem. Valószínűleg adottság, anyám is amolyan "hirtelenszülő" típus.

1. gyerek: 1,5 óra burokrepesztés után

2. gyerek: kórházba érkezéstől számítva 1,5 óra ráadásul farfekvéses volt, lábtartással született

3. gyerek: éjfélkor ébredtem otthon, fél 1-kor keltettem apát, hogy elfolyt a magzatvíz, 1.15-kor már megvolt, épphogy beértünk a kórházba.

Negyediket nem mertem vállalni, mert féltem, hogy elhagyom valahol útközben. :-D

2017. jún. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sportoltam előtte is, a terhesség alatt is, de nekem sokáig tartott a szülés és nagyon fájt. Remélem, neked könnyen megy! Szerintem a könnyű szülésre nincs recept. Talán szerencse dolga. Ki tudja...
2017. jún. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Sportoltam, versenyeken futottam amatőr szinten. A szülés császáros lett, nem tágultam,a babámnak pedig kezdett elmenni a szívhangja. 8 órán át vajúdtam.
2017. jún. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó vagyok. Azért írtam le, mert a kérdésed ugyan a könnyen szülőkhöz intézted, de benne volt a sport. Gondoltam, leírom az én esetem a sporttal. :)
2017. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%
6-7 ora alatt megszultem. konnyu volt nagyon. szedtem homeopatias szereket, vajudas alatt is(burokrepesztessel inditott szulesem volt, oxit nem kaptam) kb 5 ora alatt semmit nem tagultam. majd kaptam Contramal nevu fajdalomcsillapito kupot es fel ora vagy max egy ora mulva johetett a kitolasi resz :) amugy nem csillapitotta a fajdalmam semennyire :) csak meggyorsitotta. Amugy ismerek rohamszulot(1ora alatt meglett a babaja) o vegig szedett magneziumot( pedig azt mondjak azt mem kellene a terhesseg vege fele)
2017. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!