Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit gondoltok erről a vélemény...

Mit gondoltok erről a véleménynyilvánításról? Rosszindulatú vagy van benne igazság?

Figyelt kérdés

Közeli ismerősöm mondta, hogy mivel az ő lánya császárral született, az osztályon a többi pedig nem, ezért az övé teljesen kivált a többi közül, csak ő volt szép, a többi pedig nem, mert azok kékek-lilák voltak.

Nekem ebből az jön le, hogy ő is tipikusan olyan szülő, aki szerint az ő gyereke különb mindenkinél.


Viszont még nem szültem, és eszembe jutott, hátha más egyetért vele, és van benne valami. Láttam már újszülötteket, nem tudtam megállapítani, hogyan születtek meg.


Mi a tapasztalatotok evvel kapcsolatban?



2017. jún. 28. 19:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%

A természetes úton születő gyerekek tényleg fel vannak puffadva, stb. Nem is nagyon látszik rajtuk az első napokban hogy kire hasonlítanak. A császáros babáknál ez nincs így.

De nyilván elfogult is a saját gyerekével kapcsolatban, mint ahogy mindenki.

2017. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Igazat mond. A csaszaros gyerekek tenyleg szebbek, mivel nem nyomodnak ossze a szulocsatornaban.

Biztosan jonnek majd a termeszetesen szulok ellenkezni, de nekunk ezt kozepiskolaban tanitottak is biologian. Meg szultem.is ketszer, es tenyleg lattam a babakon a korhazban.

2017. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Valóban, a simán született babák megviseltebbek, mint a csaszarosok. Hogy szebbek, azt nem mondanám. Mindenkinek a sajátja a legszebb
2017. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Természetes hogy azoknak a babája akik szültek vöröske, a feje is lehet deformálódott, mivel átküzdötte magát a szülőcsatornán. Ez ugye a császáros babáknál kimarad. De az nevetséges hogy erre verje magát.
2017. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem egyik sem volt nyomott, gyűrött, pedig természetes úton születtek, de általánosságban szebbek a császáros babák (néhány napig). Tőlem kérdezték, hogy császáros babák e, mert nem voltak megviseltek. Mind a 2 baba pici volt, én is az vagyok, könnyen is születtek.
2017. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ez így van.
2017. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem mond hülyeséget, te voltál túl érzékeny, vagy rosszul fogalmazott. Nyilván, az a baba, akinek nem kellett kiállnia nyomást innen-onnan, nem gyűrődik annyira mint akinek kellett. Az enyémek is császárosok, és ugyan nem így fogalmaztam volna meg, hogy szebbek voltak, de nem volt nehéz kitalálni, hogy ők császárral születtek. Persze pár nap alatt elmúlik minden szülés okozta nyom, semmi jelentősége. Mindenkinek a sajátja a legszebb.
2017. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
A lanyomnak a szuletese utan csucsos volt a feje, egy nap kellett, hogy szep kerek legyen a feje. Nem volt sem kek sem lila, teljesen normalis szine volt miutan megszuletett. Viszont egy picit tenyleg "gyurott" volt. De hat na, eleg szuk helyen kellett atpreselodnie, nem csoda :)
2017. jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Hát, nekem kèt kerek fejű, kisimult gyerekem született termèszetes úton...
2017. jún. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Nekem csaszaros meg siman szuletett gyerekem is van..az első napban volt egy minimal gyurottseg a normal módon szuletetteken,de amugy nem volt egetvero különbség.(igaz nagyon konnyen szulettek a normal babak is)
2017. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!