Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen a celldomolki szuleszet?

Milyen a celldomolki szuleszet?

Figyelt kérdés
Tenyleg regi a felfogas es sok a csaszar?
2017. júl. 11. 18:20
 1/5 anonim válasza:

Semmi probléma nem volt!


Csak nyugodtan, jó orvos kell és annyi :)

2017. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bovebbet tudnal mondani? Bababarat, alternativ szules, tenyleg sok a csaszaros? Kit ajanlasz?
2017. júl. 12. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én is gondolkodtam a celli szülészeten de inkább a szombathelyit választom. Úgy hallottam Cellben egy szülőszoba van volt olyan hogy több kismama is abban a szobában vajúdott egyszerre. Szerintem ez egy intim dolog én inkább egyedül szeretnék lenni. Ùgy tudom tényleg sok a császár és a Főorvosról is hallottam hogy nem vizsgál alaposan mert sokan vannak nála és már elég idős is. Meg ha valami komplikáció van a babát viszik szombathelyre az anyuka meg ott marad Cellben...
2017. júl. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szombathelyen is nagyon gyakori a császár...
2017. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha újra szülnèk mindenképp cellbe mennek, ismerősöm szült ott, csak jókat hallottam tőle.

A szombathelyi kórház szörnyű, soha többe be nem teszem oda a lábam.

2017. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!