Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek volt szülés utáni...

Akiknek volt szülés utáni depressziojuk, második gyerek után is kijött?

Figyelt kérdés
Mekkora az esélye, h megint kijön?

2017. júl. 16. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem .4év különbség van a két lányom között,az elsővel sajnos megszenvedtem a depressziót de a másodikkal egyáltalán nem
2017. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az elsővel nem volt,de a másodiknál igen és úgy érzem a harmadik babámnál is elő fog jönni.
2017. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Legnagyobb meglepetesemre semmi sooot sose voltam meg ilyen boldog miota megszuletett a 2.
2017. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Omega 3, terhesség alatt, után és kb folyamatosan! Sokat segit.
2017. júl. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Időszerű a második baba, még nem vagyok terhes de félek, hogy esetleg megint kijön.

Az elsőnél nagyon megszenvedtem, nem volt nagyon súlyos az állapotom (asszem), de elhúzódott.

Soha nem szeretném újra átélni azt, amit akkor....

Habár, talán könnyebbség, hogy ismerem a jeleket. Így azonnal tudok iratni gyógyszert...

2017. júl. 16. 22:09
 6/15 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat!
2017. júl. 16. 22:10
 7/15 A kérdező kommentje:

1# 3#, nektek milyen súlyosságú volt a depresszió? Szedtetek rá gyógyszert?

Azért nem jött ki, mert nem aggódtatok annyit már a második gyereknél? Hogy érzitek?

2017. júl. 16. 22:27
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Régen miért nem volt ilyen depresszió?

Ma már ez is divat.

2017. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kívánom, hogy legyen benne részed, aztán majd meglátjuk hogy áll a szád akkor...

Egyébként, ha már ennyire ostoba vagy, felvilágosítalak:

a terhességet követően -eddig tisztázatlan okokból- valószínűleg mind hormonális, mind genetikai tényezőknek köszönhetően, az agy nem termel megfelelő mennyiségű szerotonint, ez okozza a depressziót.

Borzasztó betegség, orulj hogy nem volt még benne reszed. Életem mélypontja volt.

Gratulálok az érzelmi intelligenciadhoz, kiváltképp ahhoz a sok empatiahoz ami beléd szorult.

2017. júl. 17. 22:35
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem a 2. babámnál nagyon elhúzódott a bébiblues. Most várom a harmadikat. Most nem érzem annyira megviselve magam lelkilrg, mint a másodikkal, pedig a 2. fiam csak 15 hónapos. Rem3lem most nem lesz gond.
2017. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!