Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lányok tudom fura lesz a...

Lányok tudom fura lesz a kérdés de légyszi normalis válaszokat had kapjak!?

Figyelt kérdés
Na szóval császármetszés után ugye 6 hétig tilos az együttlét . Na de vajon a maszti is? Annyira kivánom! Csak csiklomat szoktam izgatni a huvelyhez nem is érek. Vajon szabad? És mikortol?

2017. júl. 18. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Úgy tudom,hogy azt sem lehet
2017. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Nem akarok hülyeséget írni, de mivel felvágták és összevarták a méhedet, az orgazmus meg ugye összehúzódásokat okoz, inkább nem kísérleteznék. De nem értek hozzá, csak én nem csinálnám.
2017. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem fura kerdes. :)


A maszti az elejetol kezdve mehet, huvelyi behatolas ne legyen a belso seb es fertozesveszely miatt, de minden mas mehet.

2017. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Kiegeszites: a varratnak egy egyszeru mehosszehuzodastol kutya baja nem lesz, amikor mozogsz, pisilsz, gyereket emelsz, akkor is terhelesnek van kiteve, siman birja. Az elso par nap lehet erzekeny orgazmus kozben, de meg ez sem torvenyszeru. Feltetelezem, ha mar masztizni van kedved, nem faj.
2017. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Én csináltam, csak csiklónál, kb. 2 hetes császársebbel. Nem történt semmi baj. Szerintem nem is történhet, mivel az orgazmusnál durvább méhösszehuzodást csinál az oxitocin, amit császár után 1 nappal már adtak, illetve a szoptatás is, azt pedig már közvetlen utána is csinálni kell, úgyhogy a masztibol sem lehet baj.
2017. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Uristen, bocs ez off lesz de annyira irgyellek...

Én császár után vilagomat nem tudtam, lelkileg testileg rottyon voltam nem hogy masztizzak...komolyan irigyellek, remelem a második szülésem nekem is ilyen lesz.

2017. júl. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan arra riadtam fel álmomból,hogy orgazmusom van,így kb.a 3.héttől heti 1-2-szer csináltam,mert marha kellemetlen amikor a párod észreveszi,hogy amúgy neked orgazmusod van miközben alszol...így legalább akkor volt amikor én akartam.
2017. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!