Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig szoktak várni, hogy...

Meddig szoktak várni, hogy beinduljon a szülés, illetve legkésőbb mikor indítják be? 41+6 nap vagy 42+6 nap?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 07:55
 1/8 anonim ***** válasza:
magyarországon max 41+6ig várnak, de már azt se hiszem, hogy mindenhol. 41+0nál általában indítanak.
2017. aug. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én péntekre voltam kiírva(11.ére), de még mindíg itt van bennem a kis manónk. Azt mondta a dokim ha hétvégén nem lesz meg akkor hétfőn befektet és hét elején meg is indítja. Úgyhogy ha estig nem gondolja meg magát a fiam akkor holnap megyek a kórházba és ha minden jól megy akkor 1hét múlva már itthon babázok.
2017. aug. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40+5nél lett beinditva.semmi jele nem volt annak h szeretne megérkezni :)
2017. aug. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem 41. hétnél fektettett volna be az orvos, hogy szem előtt legyek, de azt mondta, hogy amíg ilyen szép és jó a szívhang addig nem avatkozik be, csak ha muszáj. Ez a SOTE 1-en volt. 40+5-re megszületett:).
2017. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jah és szintén semmi jele nem volt, hogy ki akar jönni még 40+4-nél sem délután 5-kor, hajnali 4 órakor kezemben volt a kislányom:). Utolsó voltam.
2017. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A húgom 41+2-nél jár. Pénteken fektették be, holnap konzultáció és valószínű keddre kiírják indításra. Az első babáját kereken 42 hetesen indították volna. Már az ágyon feküdt a dokira várt, hogy burkot repesszen, mikor magától elfolyt a magzatvíz.
2017. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem az adott kórház protokolljától is függ, simán lehet, hogy nem mindenhol ugyanaz a határ. Illetve attól is függ az indítás, hogy hétvégén, ünnepnapon nem indítanak, vagy ha fogadott orvosod van, lehet, hogy megindítja a határ előtt pár nappal, mert szabadságra megy, vagy aznap nincs beosztva dolgozni.
2017. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gabrii ***** válasza:

Szia! Babàzol?

Ez orvos/kórhàz/esemény függő. Az első szülésemnél a 41.hétre mondtàk, hogy befektetnek, és ctg eredménytől függően indítanak. Erre nem vokt szükség, 40+3 - ra megindúlt magától.

Most 28- ra vagyok kiírva, de semmi jele, hogy kibújna. Kb arra szàmítok , mint elsőre.

2017. aug. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!