Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Attól félek, hogy szülés...

Attól félek, hogy szülés közben megreped az aranyerem, és vérezni kezd. Volt már nektek ilyen? És mit csináltak akkor?

Figyelt kérdés
Néha nagyon tud vérezni, székeléskor.Annyira nem is érzem, hogy kitüremkedne, lehet, hogy belső aranyér, vagy repedés.
2010. máj. 25. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Nekem igen nagy aranyerem van, és mind a két szülésemkor megvolt már. Nekem is sokszor vérzik. A szüléskor azonban egyáltalán nem tudtam erre figyelni. Annyi más bajom volt. A szüléskor annyira sok vér van odalenn mindenhol, hogy fel sem fog tűnni, hogy honnan jön. Ha meg nagyon fog vérezni akkor csillapítani fogják. Könnyű és gyors szülést kívánok! Egy 17 hónapos és egy 7 hetes babák anyukája
2010. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyi minden más sokkal fájdalmasabb, és több vérrel járó dolog történik, hogy fel sem fog neked tünni. A doki meg a szülésznő minden nap lát ilyet. A szülés közben a heves tolás miatt, szinte mindenkinél kijön az aranyér. Sajnos a rehabilitáció sokáig el fog húzódni. A kórházba feltétlenül vigyél be magaddal rá való kúpot és kenőcsöt, mert a legtöbb helyen sajnos nem adnak. Ha belső aranyered van érdemes elmenni dokihoz, aki gyűrűt helyez rá, és az elhalt szövet magától távozik, és a probléma megszűnik. Könnyű szülést kívánok!
2010. máj. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dolog nem szülés közben foglalkoztatja az embert, hanem akkor amikor az első székletet produkálnia kell és még jó darabig fáj a következőkben is, sok ros és víz. A szülésznő tudni fogja, hogy mit csináljon, azért van ott.
2010. máj. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat csajok, kicsit megnyugodtam...
2010. máj. 26. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!