Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüléstől kialakulhatott...

Szüléstől kialakulhatott aranyér? Kb 1 hete érzem (5 héttel ezelőtt szültem), hogy széklet ürítésnél nagyon fáj 1-2szer vérzett is. (? )

Figyelt kérdés
Muszáj orvoshoz mennem vele? Csecsemő mellett nehéz megoldani...

2017. aug. 27. 19:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy terhesség alatt nem volt ilyen gond, gátmetszést nem végeztek.
2017. aug. 27. 19:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekemi is szülés után jött ki. Háziorvos írt fel krémet. Az használt. A receptnélküliekkel nem értem semmit.
2017. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szúró érzésű? Mert akkor nekem is volt.. Talán még van is.. Én igyekeztem sokat inni és olyan dolgokat enni amik nem fognak meg. Így kb egy idő után már nem is fájt, mert "lazítottam a dolgokat". Már nem fáj.
2017. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy pár napig azt hittem szülés után hogy a sebem fáj mire rá jöttem hogy arany erem van. Én a gyógynövényest használtam Sperti nekem jó volt
2017. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Zöld pacsi minden sorstársnak. Többiek?
2017. aug. 27. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 32. hét környékén jött ki, előtte sosem volt. Azóta is előjön többször, most 13 hónapos a kisfiam, de nem nagy, magától el szokott múlni pár nap alatt. A terhesség alatt nekem a nődoki írt fel, a recept nélküli nekem sem használt.
2017. aug. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hemorid vált be.3.babánál 36 hetsen kijött.de elmúlt szülésig
2017. aug. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a szülés után jött ki. Még a kórházban az első pár napban jegeltem, és mellé Reparont (krém+kúp) használtam. Nekem ez segített.
2017. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!