Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szegedi szuleszeten van...

Szegedi szuleszeten van szuleszno/orvos aki a haboritatlan szulest vegez v es mennyire szigoru a korhazi protokol itt? Konkretan:nincs burokrepesztes, nincs oxi, szulesi poz megvalasztas, gatvedelem, koldokzsinor kesleltetett elvagasa

Figyelt kérdés

2017. szept. 11. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Végülis nyugodtan veszélyeztesd az életeteteket! Minek oxi, hadd fulladjon a baba beléd, nem? egy kis kakis magzatvíz,ugyanmár kinek árt egy kis oxigénhiány.

Egyébként nekem full háborítatlan szülésem volt, utcai ruhában vezette le, beértem és 5 perc múlva robbant ki a babám. 5 hét múlva is majd besz@@@rtam, úgy fájt a 6600 varrásom.

2017. szept. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs. Vagyis persze, néhány dolgot meg lehet beszélni az orvossal, szülésznővel, de őket köti a házi protokoll is.

Burokrepesztést nem nagyon kerülhető el, Oxytocin az nyilván helyzetfüggő, hogy elkerülhető-e, nem egy kötelező dolog. De ha nem halad a szülés, meconiumos a magzatvíz, akkor kell és be is kötik. Szülési pózt nem választhatsz, vajúdás alatt lehet sétálni, labdázni, de a kitolási szak kőmetsző helyzetben a szülőágyon történik. Gátvédelmet még esetleg meg tudod beszélni a dokival és a szülésznővel. A köldökzsinórt alapból akkor vágják csak el, ha már nem pulzál.

2017. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!