Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babás anyukák, Titeket...

Első babás anyukák, Titeket mennyire viselt meg "odalent" a hüvelyi úton történő szülés?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok első babával és az érdekelne, hogy nektek mennyire változtak meg a dolgok odalent, és hogy a szülés után milyen a nemi életetek? Kell aggódnom emiatt? Vagy a szülés után visszaáll minden az eredetibe? Ti mit tapasztaltatok? Kérlek normális válaszokat adjatok! kérlek írjátok mennyi idősek vagytok!

2017. szept. 12. 10:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon megviselt, 4-5 hónap kellett a regenerációhoz, de nem feltétlenül fog téged is megviselni. Belső aranyerem is lett, ami szintén fájdalmas. Császárt ne akarj, az sem sokkal jobb. 25 éves vagyok.
2017. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
35%
Bár még nem szültem, most fogok, de szerintem ezen ne stresszeld magad. Én ilyenekbe bele sem gondolok. Rendben lesz minden, erre gondolj.
2017. szept. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%
29 éves vagyok, hat hete szültem. Nem volt gátmetszés, két öltéssel varrtak, hogy mit azt pontosan nem is tudom mert azt mondták nem repedtem csak belül nem akart elállni a vérzés, ott varrtak. Nagyon hamar regenerálódtam, már aznap sem fájt csak pisilésnél minimálisan. Mondjuk szexel még nem próbálkoztunk, attól kicsit tartok.
2017. szept. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
8 hete született a lányom, én úgy érzem, már teljesen rendben vagyok odalenn. Most kezdtük újra a szexuális életet, az is rendben ment szerencsére. Ami változás történt, az annyi, hogy ha pisilnem kell, akkor nincs átmenet, hogy először kicsit, aztán nagyon kell, hanem olyankor egyből a nagyon fokozat jön. Az orvosom szerint ez javulni fog idővel. 24 eves vagyok
2017. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Évekkel ezelőtt szültem, semmi nem változott. Az első pár alkalom volt kicsit kellemetlen. 30
2017. szept. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a biztatást és a válaszokat! Várom a további tapasztalatokat! :)
2017. szept. 12. 11:09
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Nem tágultam rendesen, ezért az ügyeletes kézzel tágított, a doktornőm meg térdelt a hasamon...

Így jött világra hüvelyi úton a fiam.

Ennek ellenére nem szenvedtem meg. Talán mert kicsi volt (2,7 kg és 48 cm). Este 10-re lett meg, másnap reggelre már jól voltam. 4 öltéssel varrták a gátam, mert szakadt. Ennek ellenére nem éreztem olyan brutálisnak.

Kivártuk a 6 hetet, és az első néhány alkalom még óvatosan ment, de aztán minden a régi lett.

Amikor szültem, 29 éves voltam. Most 4 éves a fiunk.

2017. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Lassan 25 éves leszek, 5 és fél hónapja szültem gátmetszéssel. A vágás gyönyörű lett, tényleg, szinte észre sem lehet venni. Egyáltalán nem lettem tágabb. Viszont az elején nagyon nehezen ment az együttlét, fájt. Kicsit erőt kellett magamon vennem és bírni egy darabig, utána nagyon jó volt. Most ott tartunk, hogy több előjáték szükséges, érzékenyebb, de ettől még élvezem a dolgot. Igény szerint szopizik a fiam, állítólag a szoptatás miatt is fájhat, érzékenyebb,de elmúlik. Remélem így lesz.
2017. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 babyboom567 ***** válasza:
75%

Tavaly decemberben szültem,első baba,40 éves vagyok.Repedt szakadt minden,méhnyakat is varrták,hüvelyfalat is.8 hét után próbálkoztunk a szexel, kicsit kemény volt eleinte a gátvarratom.De azóta minden rendben,sőt még jobb is lett a szex,érzékenyebb a hüvelyem:)

Az már más kérdés,hogy állva el tudnék aludni,ezért az összes szexidőt alvásra cserélném:) és a férjem is:)

De hát 4-5 év és alszunk majd:)

2017. szept. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Nekem jobb lett szülés után mint előtte volt. Gyerekkoromban volt egy balesetem, össze kellett varrni a hüvelyem, gátam. De nagyon hegesen gyógyult, nagyon szűk voltam. A szex sem volt igazan jó, akármennyi előjáték volt. A szülés után viszont százszor jobb lett a szexuális életünk. Nem fáj azóta, viszont érzékenyebb lett és fogékonyabb az orgazmusra. Volt gatmetszesem, de az is gyorsan gyógyult. Éjjel szültem, az ebedet már ülve ettem. 7 héttel a szülés után voltunk először együtt és nem fájt.
2017. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!