Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valami szülés után hamar...

Van valami szülés után hamar visszamenjen a hasam?

Figyelt kérdés
Valaki szerint borogatni kell....ez igaz? vagy milyen mód van rá, amivel én magam tudnék tenni érte?

2017. szept. 16. 11:00
 1/9 A kérdező kommentje:
* Van-e valami módja, hogy szülés után hamar visszamenjen a hasam? ( így akartam kérdezni )
2017. szept. 16. 11:02
 2/9 anonim válasza:
75%
Előbb utóbb vissza megy ne félj :)
2017. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
En 1 hettek csaszar utan hasznalni kezdtem hasleszoritot vagy mi a neve. Sogornomtol kaptam mert neki is hasznalt csaszar utan. Kenyelmes es segit a hasnak visszahúzódnia. Nekem nagyon sokat segitett nagyon kenyelmes volt egesz hamar visszament. De nem siettettem mert azt sem akartam, hogy utana a borom logjon. 9-10het alatt mar a régi volt
2017. szept. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Szoptatástól a méhed hamarabb visszamegy és valakit fogyaszt is (mást meg hizlal). Az izmosság attól függ, előtte mennyire voltál sportos, de tornával csak óvatosan, hasprést legalább 3 hónapig hanyagold, mert a hasizmok sokszor (főleg császár után) szétnyílnak és sérvet okozhat. A többi a kötőszöveteken (genetika) múlik, mert sajnos van olyan, hogy valaki hót vékony és izmos, mégis lógós marad a bőre (alisa kötényhas), ami csak plasztikával javítható, ha zavarja.
2017. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Hasszorítót nem tanácsos hordani, mert meg kell várni, hogy a belső szerveid olyan ütemben menjenek vissza, ahogy maguktól tennék. Ennek nem most és persze nem feltétlenül lesz következménye, de lehet. Én 20-23 kg híztam, szétszakadt a bőröm is sajnos a hasamon, hízástól függetlenül is nagy hasam volt, mert alacsony vagyok. 5 héttel szülés után már visszaállt a 3 függőleges csík a hasamon, szerintem ez nagyrészt genetika sajnos. Ha pedig eltelik egy bizonyos idő lehet hasra "gyúrni", de ha zsír van rajta azt csak diétával és kardio mozgással lehet letornázni, nem hasizom gyakorlatokkal.
2017. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5# nem kell tul szorosra allitani es maris kenyelmes meg nem kell 0-24 ben hasznalni csak pár orat. Semmi bajt nem csinal, semmi bajom nem lett pl nekem sem
2017. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Amugy meg nem a magassagod miatt lettek a csíkok hanem genetika

En 150cm vagyok! Es nincs csíkom.

2017. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hasleszorítót használj, nekem bevált. De a régi szülés után 1 évvel lett csak, addig csodát ne várj kell az idő.
2017. szept. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a hasam lett nagy azért mert alacsony vagyok, tudom hogy a csíkok sajnos a genetikám miatt jöttek ki:(, pedig mindent megtettem, hogy ne legyen olyan. Én igazából ezt orvosoktól hallottam, hogy nem szabad hasleszorítót, urológusoktól, az inkontinencia kapcsán mondták. Azért írtam le, hogy megosszam az információt, amit hallottam:).
2017. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!