Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagy gátmetszési fájdalmak,...

Nagy gátmetszési fájdalmak, hogy enyhísem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

2,5 hete szültem, és elég nagy vágást csináltak, ami írtoan fájt, egy párnapja sokkal jobb lett, most visszatért ez az erős fájdalom. Egész altájam sajog nagyon, beis van dagadva... Semmi nem segít, erős fájdalom csillapítóval elvisehetö.

Nektek mi vált be, mi enyhítette a fájdalmat?


2017. szept. 16. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy begyulladt a varrat? Én így jártam, tályogos lett, ki kellett tisztítani, borzasztóan fájt.
2017. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is nagy volt, de napról napra csökkent, 2,5 hetesen semmi bajom nem vilt

Menj el orvoshoz!!

2017. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Cataflam.
2017. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csökkenés után erösödött a fájdalom, akkor menj orvoshoz, mert valami baj van.
2017. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is az orvost javaslom elsősorban. Emellett a gyakori langyos zuhanyt, minden wc használat után, az enyhítheti a fájdalmad. De orvoshoz menj el feltétlenül!
2017. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fentieken felül kamilla teás lemosást és körömvirág kenőcsöt javasolnék amíg nem jutsz el az orvoshoz. Itt valami gyulladás lesz a háttérben.
2017. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ülj úszógumin és jegeld óvatosan. De első -körben tényleg orvos. Nekem vadhúsom nőtt, azért nem gyógyult rendesen.
2017. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hétig volt gyulladt, a 4.héten volt a legrosszabb. Én sírtam, rosszabb volt, mint a szülés. Én soká fedeztem fel a neomagnolos oldatot, ez hamar segített utána. Spriccflaskába raktam, így könnyebb volt. Viszont nekem is volt egy kis gyulladás, cikatridina kúpot kellett használni.
2017. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Orvoshoz holnap már megyek is.
2017. szept. 17. 01:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Javultál?
2017. szept. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!