Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szaksegitseg jelenlete nelkul...

Szaksegitseg jelenlete nelkul szult mar valaki korhazban?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a kitolasnal pl. tulterheltseg miatt eppen nem volt jelen sem orvos, sem szuleszno, sem apolono.


Milyen volt igy szulni?


2017. szept. 19. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ilyen nincs.

Nem hagyhatnak egy kismamát magára,ha tudnak róla hogy már a kitolásnál tart.

2017. szept. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen nincs! Legalàbbis nem szabadna megtörténni, hatalmas hiba. Egy korhàz sem kockàztathatja meg, hogy nem vesznek észre egy szülés közbeni komplikàciót, azért mert a kismama egyedül szül.
2017. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom ezt elképzelni.

3 éve szültem, én voltam aznap a 16., éjfél körül volt, hárman szültünk egyszerre, de soha egy percre sem voltam egyedül, sőt a végén már mindkét doki+ szülésznő az én szobámban trécselt, mert a többiek már végeztek :D

2017. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

#1 vagyok.


2 és fél éve szültem.

Nem volt fogadott dokim.

Az nap délelőtt rajtam kívül még 4-en szültek.

Én végeztem utoljára.

Már a kitolás következett,szóltam a szülésznőnek.

Bejött a doktornő, megnézett.

Azt mondta hogy nagyon piciket nyomhatok,siet vissza,mert egy másik szobában épp szülnek.

2 ügyeletes doki volt + 2 szülésznő.

Nem maradtam egyedül,mert a szülésznő bent volt.

Kb 15 percig kellett tartanom magam, de szerintem nem a doki miatt,mert a szülésznő is pontosan tudja hogy mit kell tenni.

A végén már mindkét orvos bent volt nálam.

2017. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha túl nagy a tumultus hívnak még be orvost.mert készenlétesek is vannak beosztva.Itt pl az osztályos nővérek is mind szülésznő és ha tumultus van ők is szülőszobán vannak.

Amikor elsőt szültem már kezdődött a kitolás.dokim még nem ért be.ügyeletes nem volt hajlandó bejönni.emiatt 6 szülésznő és 3 csecsemős nővér vett körül 😂 épp műszakváltás volt.Igaz a kitolás nem sikerült de innentől nem hagytak magamra.Vagy szülésznő vagy orvos mindig bent volt velem

2017. szept. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Elofordul

Szerencsed van ha igy tortenik legalabb nem avatkoznak bele

2017. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Lehet lepontozni

En igy szultem

Mire bejottek mert csengettem lanyom megszuletett.

5 cm utan kovetkezo fajasra

2017. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi, vegre egy valasz a kerdesemre :)
2017. szept. 19. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!