Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben szülés előtt?

Figyelt kérdés

Egész nap hányingerrel küszködöm,rossz a közérzetem,folyamatosan a Wcre járok nagy Wc-n is voltam viszont nem volt lágy. Voltak mensi szerű görcseim de nem rendszereződtek. a Derekam is nagyon fáj. Lehet hogy ez mind az időtől van,most mégis azt kérdezném hogy akinek voltak hasonló jelei és aztan végül szülés lett belőle az el mesélné a történetét?

Sajnos az orvosom 2hét szabadságra ment,jövő hét hétfőn megyek hozzá csak,sajnos azt sem tudom hogy ki e vagyok nyilva vagy sem,a nyákdugó nem távozott vagyis nem vettem észre,mert este és éjjel mikor járok Wc-re nem oltok villanyt megszokásból. Köszönöm szépen előre is a válaszokat!

39hkm.



2017. szept. 19. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszul vagy nagyon inkább menj be és nézzenek rad.


Ma én se vagyok a tippon, torokfajassal keltem, sokszor nyilal a hasam is.


35 hkm

2017. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp be megyek ha rosszabbodik a dolog!

2napig náthás voltam,de végülis el múlt amit nem bánok mert lassan 3éve nem voltam beteg. Jobbulástés boldog babavárást.

Én már minden nap úgy kelek "na még ma se lesz szülés?"

2017. szept. 19. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia


Ma én is így vagyok,mint te. Jósló fájásaim vannak, a derekam majd leszakad, totál ingerült és érzékeny vagyok, ment a hasam és hányingerem van. Én kész vagyok...

2017. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy vagy, kérdező?
2017. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!