Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3,5 hónappal szülés után van...

3,5 hónappal szülés után van még értelme hasleszorito övet használni vagy előbb kellett volna?

Figyelt kérdés
2017. szept. 21. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Felesleges. Az izmok és a szövetek maguktól is visszaállnak, ha mástól nem, akkor sporttól mindenképp. Attól, hogy felveszel egy szoros műanyag vackot, semmi sem fog történni azon kívül, hogy tök kényelmetlen. Türelem, sport, kitartás!
2017. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Elsőnek igazat adok. Nem baj, hogy nem hordtál az elején, nem is szabad. Figyelj a táplálkozásra, ha maradt Rajtad felesleg, sport, türelem és meglátod meg fog oldódni a dolog. Nyilván valamennyire genetika is sajnos.
2017. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mindekettőnek igazat adok, igazatok van ;)
2017. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mind hármótoknak igazat adok😄 azt azért hozzátenném, hogy mostmár felesleges lenne, az elején sem a hasadat kell 'leszorítani' hanem a méhednek kell visszahúzódnia és a szoptatás mellett ez is segít/gondolom aki szült ismerős az érzés főleg az első hetekben, hogy szoptatás közben majd leszakad a méhed mivel akkor húzódik vissza/..😁 jó is lenne, ha a hasleszorítónak olyan hatása lenne, hogy visszanyomná a zsírt ami a hason van...akkor senki nem fogyókúrázna csak felcsapná a hasleszorítót és 'lőn lapos has x hét után...😅
2017. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valahogy én is így gondoltam, csak a - még nem szült- barátnőim kérek szemekkel néznek, h miért is nem használok, így lógni fog a hasam és gondoltam én vagyok lemaradva. Amúgy én nem éreztem azt az osszehuzodast egyáltalán, pedig kizárólag csak anyatejes volt eddig a babám.
2017. okt. 7. 15:20
 6/6 anonim válasza:
Dehogy fog lógni :) Ez miatt ne fájjon a fejed :)
2017. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!