Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki megérezte, hogy hamarosan szülni fog?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok,mikor már fájások vannak,hanem jóval előtte.Úgy értem,konkrét jel még nincs,de egyszerűen érzed,tudod és kész.
2017. szept. 21. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Èn az elsö gyereknél a 40-ik héttöl minden nap éreztem... aztán 10 napot még ráhúzott.


A másodiknál meg elmentem lefeküdni, hogy na akkor ma sem szülünk... aztán 3 óra múlva megvolt a babám...


Szerintem akinek gyorsan lefolyo szülése van az sehogy nem érzi. AZok érezhetik akiknek elhúzódo vajúdása van, mert lehet egy enyhe hátfájás, más közérzettel kezdödik.

2017. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Én nem éreztem, hanem az uncsim mondta. Felhívott egy nappal előtte, hogy mizu. Mondtam, hogy ajtót tisztítok. Erre ő mondta, hogy ma vagy holnap tuti, szülni fogok. Bejött neki. Még aznap este beindult, reggelre megvolt a babám. :)


Ez a fészekrakó ösztön volt. Ő a szülése napján ablakot pucolt , aznap harmadjára. Azt mondta, ajtót sem szokása az embernek sűrűn takarítani...


Na szóval én nem éreztem, de egy jel volt. :)

2017. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megéreztem, mert előtte 2 nap éjszaka nagyon erős jóslófájásaim voltak.(más volt mint a többi) Aztán aznap semmi nem volt nst-n is voltam. A férjem szerette volna hogyha aznap este fagyizni megyünk, de én egész nap azt hajtogattam neki hogy nem megyünk fagyizni mert este megyünk szülni :) és igy is lett. Éjszaka elfolyt a magzatvíz, semmi fájásom nem volt, majd 17 óra vajudás után megszületett a kislányom!
2017. szept. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Na ilyesmi sztorira gondoltam,mint az utolsó :)

Én a fiamnál határozottan állítottam,hogy szülni fogok,de a férjem nem hitte,elment éjszakára dolgozni,hiába kértem,hogy ne tegye.Éjfélkor hívtam fel,hogy elfolyt a magzatvíz 😊

És már nagyon közelinek érzem most is...36. hetet töltöttem ma

2017. szept. 21. 15:13
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Több hónapja azt hajtogatom, h ma fogok szulni. :) eddig semmi. :) betöltöttem a 40.hetet, legrosszabb esetben 26an inditanak.
2017. szept. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megérezném, már fel se tűnne, mert annyira mennék már, hogy simán bebeszélném magamnak.
2017. szept. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden UH-n nagynak tűnt a baba, nagy augusztusi melegben alig bírtam a nagy hasammal aludni, rengeteget pisilni, dagadtam, vizesedtem. Augusztus 1-én mondtam a férjemnek, nincs sok (13-ra voltam kiírva). Gyorsan még elmentem pedikűröshöz, gyorsan kitakarítottam, végignéztem a sorozatomat, összepakoltam teljesen, majd 3-án éjjel megindult a szülés. 4-én reggel már babáztam. A jóslók 2-án indultak meg éjjel.
2017. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jöhetnek még a történetek 😊
2017. szept. 21. 21:19
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a harmadik gyereknél éreztem biztosra. De nem tudatosan, hanem csak úgy csendesen.

Délután még diót szedtem, gereblyéztem, de mindenem már befelé figyelt. este vacsi, gyerekeket lefektettük, a középsőt még szoptattam - akkor már éreztem, hogy összehúzódásaim vannak, és számoltam, hány görcs hosszan fog tartani az altatása. Aztán leültünk filmet nézni, és amikor vége lett, mondtam a férjemnek, hogy jó éjszakát neki, én ma éjjel nem alszom. :) Meglepődött. Aztán hajlani 4-kor felébredt, kijött hozzám a konyhába, de akkor már úton volt a segítő barátnő, és negyed hatra meg is született a gyerkőc szép nyugiban, itthon.

2017. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!