Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nincs se jósló, se görcs,...

Ha nincs se jósló, se görcs, se keményedés sose, hogy fog beindulni a szülés?

Figyelt kérdés

38 hetes terhes vagyok.

A fentiek közül egy se volt soha a terhesség alatt. Magnéziumot pedig nem szedek már.

Így milyen szülési fájásokra számíthatok?



2017. szept. 21. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se fájt, csak elfolyt a magzatvíz.
2017. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Szintén 38 hetes vagyok és nekem sincs semmi ilyesmi. A méhszáj is zárt.

Első ha elfolyik a magzatvíz utána természetesen szülhettél? A szülésznő mondta, hogy azt nem szeretik és 2 órán belül kórházba kell érnem.

2017. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, nem tudom, mert nem szülhettem természetesen, mindenesetre siettek a császárral miután elfolyt a víz. De pl. egyik barátnőmnek vártak több, mint fél napot, miután elfolyt neki és rá akarták beszélni hüvelyi szülésre, szóval szerintem simán lehet így is szülni.
2017. szept. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Két gyereket szültem természetes úton 40+0 és 39+5-re. A szülések beindulása előtt egyik esetben sem volt sem jóslóm, sem keményedésem. Az elsőnél a magzatvíz folyt el, a második fájásokkal indult.

Az elsőnél fájásgyengeség miatt oxit kaptam, a másodiknál brutál erős fájásaim voltak maguktól.

Egyszóval: ebből semmire nem lehet következtetni, minden terhesség és minden szülés más.

2017. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy gyerekem van, szintén nem volt semmi jósló, keményedés, még a hasam se szállt le. Úgy indult, mint a 4. válaszolónak az első szülés, tehát elfolyt a víz, és oxit kaptam fájásgyengeségre. Csak annyi a különbség, hogy 38+5 hetes voltam.
2017. szept. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
41+3ra fájásokkal indult. Nekem sem volt soha panaszom,utólag nem is bánom. Má kórházban feküdzem mimor beindult,először csak görcsölgettem (azt mondták NST-én csak jósló),hát már az is nagyon fájt 😂 Hetfő éjjeltől nem aludtam a "jóslók" miatt rendesen és szerda reggelre szültem meg...
2017. szept. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Mindkét vajúdásom fájásokkal indult. Előtte se keményedés, se magzatvízszivárgás, se nyákdugó, se semmi jel, csak jöttek a fájások. Gyors, problémamentes szülések voltak.
2017. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is agy voltam, mint te.

Tökéletesen egészséges terhesség, soha egy keményedés, soha egy jóslófájás.

39+4 hetesen CTG-n voltam, dokim megvizsgált, aztán hazafelé bementem egy bababoltba, aztán az Auchanba vásárolni. És a pénztárnál éreztem, hogy valami folyik. Ezután még hazavezettem, felhívtam a férjem, hazajött, és utána indultunk a kórházba.

Kb délben kezdett folyni a víz, úgy 3-4 között értünk a kórházba, 7 óra felé kezdődtek a fájások, és este 10-re meg is született a fiunk.

2017. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
38 hetesen még lehet van 2-3 heted a szülésig:), ha 40 hetes lennél érteném az "aggodalmad". Én 40+5-re szültem. Sose keményedtem, nem görcsöltem, nem jóslóztam. Egyszer csak szép lassan elindultak a fájások.
2017. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igaz, lehet, hogy van még idő, de ki tudja. Van aki ilyenkor babázik már. Szeretnék felkészülni lelkileg időben.

2017. szept. 22. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!