Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kórházi látogatás nektek...

Kórházi látogatás nektek milyen volt?

Figyelt kérdés

Szülés után ugye jönnek a rokonok, akikhez kimehet az anyuka, de a babát nem viheti ki. Addig őt átviszik a csecsemősökhöz? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Gondolom, a szobában nem lehet hagyni, hiába van ott a többi anyuka, mert ők a sajátjukkal foglalkoznak.

Nálatok hogy zajlott a kórházi látogatás?

Kb négyen jönnek biztosan, és szeretném tudni, hogy fog történni, ki hogy csinálta, és meddig?



2017. szept. 26. 18:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak pár percre mentünk ki mert mondjuk hozott valamit a férjünk akkor a szobában maradt a baba a szobatársal de ez tényleg max 5perc volt. Amúgy én oda toltam addi az üveghez és nézhették amíg beszélgettünk, de 10percnél többet nem voltam látogatókkal.
2017. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

mi felváltva vigyáztunk a szobatársammal a gyerekekre :). ha én mentem ki, akkor Ő felügyelt a két kicsire, ha Ő ment ki akkor én.olyan nem volt h egyszerre jöttek volna mindkettőnkhöz.

mondjuk úgy volt, hogy először kivittem az ablakhoz a kicsit, aztán visszatoltam a szobába és utána mentem ki beszélgetni.

2017. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kistarcsán van egy váró, ahova a babákat is ki lehet vinni, de van látogatási idő. Ha meg zuhizni vagy pisilni kellett, akkor a szobatársakkal vigyáztunk a másik picijére.
2017. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Velünk engedékenyek voltak, ha 1-2 egészséges látogató volt, akkor bejöttek a kórterembe. A szobatárssal egyeztettünk, hogy mikor és ki jöhet be, például ha ő szoptatna éppen. A picit nem is vittem ki a szobából, de sok anyuka a folyosó ajtajához tolta a babáját a kiskocsival.
2017. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk külön szoba van ahová be kell tolni a babát a látogatók egy ablakon ketesztül láthatják. Anyuka kimehet hozzájuk és közben szemmel tudja tartani a gyereket is.
2017. szept. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez tetszik, amit az utolsó írt.

Köszönöm mindenkinek! De jöhetnek még tapasztalatok.

2017. szept. 26. 21:45
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen kórházfüggő, hogy mi a szokás. Van ahol be lehet menni a kórterembe is a látogatóknak.
2017. szept. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem ott a (szűk) folyósón van egy kordon, ameddig a látogatók bejöhetnem, babár pedig a kordonon kívülre nem lehet kivinni, nagyon szigorúan be is tartják, a látogatási időt is. Novemberben szültem, nagyon hideg és huzatos volt a folyósó. Én megkértem a családot, hogy majd akkor jöjjenek látogatóba, ha hazamentünk. Egyedül a Férjem volt, akire vágytam, hogy bejöjjön, Ő természetesen jött is:).
2017. szept. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lemaradt, hogy a SOTE 1-esen szültem, utolsó vagyok.
2017. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk bejöhetnek a szobába. Nekem ez nem igazán tetszik, de ezt leszámítva tok jó kórház. Szóval remelem toleráns lesz a család és nem nagyon jönnek látogatni.
2017. szept. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!