Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szex közben elkezdek görcsölni...

Szex közben elkezdek görcsölni és ezért abba kell hagyni az egészet, jártatok már így?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok és félek, hogy beindulhat a szülés ez miatt, óvatosságból inkább abbahagyjuk az egészet, csak szegény párom már eléggé szenved ez miatt...

2017. okt. 6. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szex, orgazmus méhösszehúzódást okoz, azért görcsölsz be.

Tulajdonképpen beindíthatja a szülést, nem mindenkinek, de előfordul.


Oldjátok meg a pároddal más módon az együttlétet, szülés után is 6 hétig ki kell majd bírnia.

2017. okt. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
A párod legyen felnőtt. Szülés után jódarabig nem lehet és lehet, hogy azon túl kedved sem lesz.
2017. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"...szegény" párod! Bele azért nem akar halni, ugye?

Meg lehet azt oldani máshogy is.

2017. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, lehet velem vagy velünk van a baj, de mi már lassan 8 hónapja nem voltunk együtt és még mindig semmi bajunk nincs. Elég nehéz a terhességem és nem ajánlotta az orvos az együttlétet, de már azok a problémák elmúltak, de mi mégse szeretnénk kockáztatni, hogy bármi gond legyen emiatt. A férjem sem hisztizik. Kibírja és ennyi.
2017. okt. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!