Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyenek a jósló fájások?...

Milyenek a jósló fájások? Normális a 38. héten az állandó, órákon át tartó tompa hasfájás?

Figyelt kérdés
Pár napja fájdogál a hasam. Nem nagyon erősen és nem is egyenletesen. Néha épp csak, néha kicsit erősebb, de órákon át tart. Ez normális ilyenkor? A jósló az rövidebb ideig tart, vagy nem?
2017. okt. 10. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A jósló meleg zuhanytól vagy mozgástól el szokott múlni, próbáld ki. Van akinek hetekig van jóslója szülés elôtt, változó.
2017. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem múlik el, bármit csinálok. Majd csak magától, néha 1, néha 3 óra múlva.
2017. okt. 10. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet lassan beindul a szülés!
2017. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az órákon át tartó hasfájàs, kicsit olyan mintha feszülne a szülést jelezte, reggel már úgy keltem hogy fájt a hasam de nem arra keltem, aztàn délutàn 2-3óra fele elkezdödtek a rendes fájások. Jóslót én nem éreztem pedig az nst jelezte.
2017. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, emlékeim szerint a 38. héten már az volt a csoda, ha semmim nem fájdogált, szúrt vagy feszült. Ha találtam egy olyan pózt, meg se mertem moccanni :D én amúgy jól bírtam a terhességet kifejezetten, de legyünk őszinték, az utolsó hónap már bazi kényelmetlen. Szóval igen, szerintem tök normális.
2017. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!