Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezhet olyan, hogy napom...

Létezhet olyan, hogy napom óta vajúdok?

Figyelt kérdés

2 napja 20-30 perces,tegnap 7-13 peces fájásokat éreztem,jobbára délután és este.Közben tettem-vettem,mint eddig.

Ma is kezdődik.Talán valamivel erősebb is a fájdalom,derékba,hüvelybe sugárzik.


2017. okt. 14. 14:29
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Napok óta akart lenni
2017. okt. 14. 14:29
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Jóslózol. Vajúdás közben már nem tudsz tenni-venni, meg alukálni éjszaka.
2017. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Valódi vajúdás közben nem teszel-veszel vidáman, biztosíthatlak, alighanem csak jóslófájásaid vannak.🙂 Amúgy nőgyógyász látott, vagy csak elkönyvelted, hogy "fájásaid" vannak?
2017. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Önálló diagnózis a fájás 😀 na de jó,legyen fájdalom a fájás helyett.Dokihoz hétfőn megyek nst után.
2017. okt. 14. 14:55
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Elvileg lehet, van olyan aki napokig vajúdik, de az észrevehető fájdalom, egyik barátnőm 4 napig volt így, aludni is tudott. De az nemcsak délután és este van, hanem folyamatosan
2017. okt. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha 2 napja vajúdnál, akkor már megszültél volna és nem otthon tettél-vettél volna.

Gyakran látom itt, hogy írják a nők, hogy ők 36 meg 48 órákat vajúdtak...Hát, ha az első jóslófájástól kezd számolni, akkor biztos. De azt még azért nem kellene vajúdásnak venni:D

2017. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk egyik ismerősöm nem tudta, hogy terhes (van ilyen, én személyesen ismerem!), vajúdva elmentek az egyévessel a mamához, elment bevásárolni, hazamentek a gyerekkel és elkezdett főzni, aztán visszavitte a mamához a nagyobbat és elment a kórházba. Ott közölték vele, hogy szül. Annyit érzett, hogy nagyon fáj a dereka, és alig bírt állni.


De az ő elmondása alapján kérdést ide biztosan nem tudott volna kiírni.

2017. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Igy volt velem is. Jósló volt. Élesben nem volt számomra kérdés, hogy vajúdok, vagy sem, pedig először "csináltam", de nem feltétlen a fájdalom ereje miatt, hanem mert "más volt" plusz elment a nyákdugó és sűrűsödtek a fájások is szép lassan. Nekem "csak" az utolsó óra volt nagyon kellemetlen es amúgy összesen 5 óra volt konkrétan a szülés a nyákdugótól a gyermekünk megszületéséig.
2017. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Oké,értem,köszönöm a válaszokat
2017. okt. 14. 20:23
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
A rendszeresektol szamit, ezek meg rendszertelenek. Es igen, eszre fogod venni, ha mar ott tartasz:) Magzatvizszivargas is tarthat sokaig (ha nem egyszerre zudul ki, mivel ujratermelodik).
2017. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!