Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valóban beindíthatja a szülést...

Valóban beindíthatja a szülést a frontváltozás vagy ez valami áltudományos marhaság?

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A feltételes módon van a hangsúly.
2017. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy beindítHATja, mint ahogyan fejfájást, álmosságot, fáradékonyságot, rossz közérzetet, levertséget, ízületi fájdalmakat, magas vérnyomást, meg még egy nagy rakás egyéb dolgot is okozHAT, hogy csak a leggyakoribbakat említsem.
2017. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem baromság. Én ugyan nem vagyok szülész de bizonyos frontoknál igen meg tud növekedni a szülőszobák leterheltsége. De persze nem koraszülésekre kell gondolni, hanem arra, hogy kihordott terhesség esetén a front nagy eséllyel elindítja a szülést.
2017. okt. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

Aki stabilan áll egy szikla szélén, azt csak nekifutásból tudod lelökni. Aki alapból ott billeg a leesés határán, annak egy ujjbökés elég.


Kihordott terhességnél már csak ujjbökés kell. Arra elég a front.

2017. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%

Van egy francia dokumentumfilm a szülésről, amiben egy vietnami kórház (a világ legnagyobb szülészetével állítólag, 45000 szülés/év) egyik orvosa nyilatkozik, hogy szerinte a napfogyatkozás is hatással lehet a szülésre, mert aznap jóval többen érkeztek szülni.

Vagy egy érdekes kimutatás arról, hogy mely időpontokban szülnek többen: [link]

Nem kell elvetni rögtön a fura egybeeséseket azért, mert nem értjük őket. A tudomány se az okot tárja fel legtöbb esetben először, hanem az összefüggést, ami aztán ok megismerésére motiválja.

2017. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Namost, nekem sznő mesélte, hogy vannak időszakok, hogy éjjeltől szállingóznak a kismamák, aztán csak jönnek- jönnek...más napokon meg 2-3 van....szerintem ez nem véletlen....no meg anyukám is mesélte, hogy anno, mikor ő szült, annyi kismama volt, hogy a folyosóra tudták csak kitenni. Nem vicc!
2017. okt. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolom marhaságnak.

Amikor anno a kislányomat szültem kb alig szültek mások. Na de másnap vagy harmadnap rengeteg kismama szült. Pont jött a melegfront. December 20-21 volt és 15 fok. Tényleg nagyon sokan születtek :)


Most nyáron amikor is a fiammal voltam várandós millio és egy front jött ment... De fiamat nem hatotta meg egyiksem. Pedog mondtam mindig na majd most...majd most.. Ahha úgy kellett kicsalogatni.

2017. okt. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont múltkor hallottam egy meterológust, aki a frontokról és azok hatásairól beszélt. Azt mondta, hogy a hidegfront görcskészséget okoz, így a szülés akár be is indulhat.
2017. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!