Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két ujjnyi tágulás fájás...

Két ujjnyi tágulás fájás nélkül? Szerintetek jó?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok. A ctg nem mutat fájást, de van egy folyamatos menstruacios fajdalmam, csak ugye nem az a rendszeres. Mehszaj vizsgálat után eléggé elkezdtem vérezni, úgyhogy most egy ideig bent tartanak és nézik, hogy a vizsgálattól lehet-e vagy szülés lesz belőle. Azt mondta az orvos, hogy nagyon jó, hogy már két ujjnyira nyitva vagyok, most nagyon reménykedem :)
2017. okt. 19. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó hát. Én is 2 ujjnyira nyíltam ki. Este 11-kor jött olyan keményedés, hogy ha nem fekszek fel se tűnik, fél 1-kor már 5 perceseim voltak, 5-kor már felsírt. Azt nem tudom mennyi ideig voltam úgy, mert 39 hetesen 1 ujjnyi volt, 1 héttel később volt újra vizsgálat és 2 ujjnyi volt, aznap éjjel indult a szülés.
2017. okt. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vérzés miatt mentem be.... már szűk 3 ujjnyi volt a méhszáj, fájást nem éreztem. Gépre raktak,de olyan fájásokat mutatott,hogy a a szülőszoba helyett az osztályra mehettem volna. Gyalog 2,5 percre lakunk a kórháztól,így inkább haza mentem.Azt mondták amint érzem a fájást egyből induljak és a szülőszobába menjek. Rá 5 órára éreztem az első fájást,innentől még eltelt 40 perc és a kezembe volt.
2017. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Toxémia miatt feküdtem bent, 38 hetesen vizsgált a doki, 1 héttel előtte 2100-as volt a méhszáj, akkor 2333-as. Hazaengedett vele hétvégézni :P 10 nappal később meg kellett indítani.
2017. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40+1 dokimmal meg volt beszélve h néz méhszájat.Meg is lepődtünk mert 5cm.leválasztotta a buroksapkát,innentől voltak fájások.kb 5 múlva kezemben volt a fiam (ő a 3.baba)
2017. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 40+4-kor indult be a szülésem. 0-ról 5 ujjnyira 30 perc (!!!) alatt tágultam ki. Szerintem ha zárt vagy vagy ha már elkezdtél kinyílni nem garancia semmi sem, hogy nemsokára szülsz vagy hogy gyors lesz a szülésed. Ezt abszolút nem negatívból írom, csak saját tapasztalat. 40+4-nél este 7-kor mondta az orvos, hogy hát ebből nem lesz magától szülés, úgyhogy 41.hétnél be kell feküdnöm és ha minden oké 42.héten indítja. Éjjel már a karomban tartottam a Kislányom:).
2017. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!