Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szigetváron vagy Kaposváron...

Szigetváron vagy Kaposváron Szült valaki? Melyikről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szigetvárról egész jókat hallottam,Kaposvárról kevésbé,szülés utáni elhelyezés milyen?

Minden érdekel. Köszönöm a válaszokat!


2017. okt. 19. 21:03
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elvileg Szigetváron van lehetőség egyágyas szobában "pihenni" persze nem ingyen,valóban lehetséges ez?
2017. okt. 19. 21:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tapasztalatom de én is Szigetváron fogok szülni. Én is jó dolgokat hallottam róla.
2017. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja és igen van lehetőség egy ágyas szobába töletni a bentléted. És a babád is veled lehet ott. Mert amúgy csak szopizni viszik aztán elviszik. #2-es voltam
2017. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen én is,és arról tudsz valamot,hogy az egy ágyas elhelyezés,hogy működik? (Nagyon,nagyon fontos számomra,rossz tapasztalat miatt,így nem kockáztatnék)
2017. okt. 19. 21:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Most felengedett az oldalukra,van egyágyas,hozzátartozó is ott tartózkodhat,szuper! :)
2017. okt. 19. 21:46
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és kitartást kívánok neked a szülésig/hez! :)
2017. okt. 19. 21:58
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]


Én is ennyit tudok róla. Nem rég láttam én is ezta cikket.. ☺

2017. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Neked is a legjobbakat. :-)
2017. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Kaposváron szültem. Szülőszoba a célnak megfele, ami nem tetszett, hogy csak egy wc van. Szülésznők, orvosok felkészültek, kedvesek voltak. A rooming-inben a babával lehetsz, van 1, 2 és 4ágyas szoba. A wc-fürdő borzalom, a csecsemősök közül van kedves és bukó is. Közös hűtő van a folyosón, mikró a nővérpultban. Az ételt én mind megettem, pedig nagyon válogatós vagyok, emellett a család hozott be sok kaját meg innivalót.
2017. okt. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szigetváron csak a fizetős szobában van rooming in, a többiben nem, csak szoptatni viszik a babát. Nálam ezért kiesett ez a lehetőség, mert bármi megtörténhet, ami miatt nem kapok egyágyas szobát. Simán lehet, hogy éppen foglalt. Előre nem lehet lefoglalni, ha éppen üres, akkor megkapod, ha nem, akkor nem (ez elvileg mindenhol így van, hiszen max programcsászárnál lehet előre tudni, hogy napra pontosan mikor fog kelleni). Arról nem beszélve, hogy oké, az ember 3-4 napig még kifizeti a szobát, de bármi lehet, ami miatt esetleg hosszabb időt kell bent maradni, akár egy hetet, tíz napot is, az már egy kisebb vagyon. Na akkor pár nap után át a sima szobába, ahol meg nem lehet veled a baba egész nap, nekem ez megint nem pálya.

Úgyhogy én Pécsen szültem, itt is egyágyast szerettem volna, főleg a tesó miatt, hogy bejöhessen látogatni, itt több ilyen szoba és egy apartman is van, de beigazolódott, amitől tartottam, az összes foglalt volt. Hála az égnek, ez bababarát kórház, itt az összes szoba rooming in rendszerben működik.


Egyébként ezt az egyet leszámítva én is csak jókat hallottam a szigetvári kórházról, a szülőszobáról például ódákat zengenek az ismerőseim.

2017. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!