Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szüles utan az örzőben maradha...

Szüles utan az örzőben maradhat veled családtag, aki a szülésnél is jelen volt?

Figyelt kérdés
2017. okt. 20. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 órát lehettünk utána együtt.
2017. okt. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszike!
2017. okt. 20. 17:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem, ott nem.
2017. okt. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nyíregyházán lesz a szülés.
2017. okt. 20. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Győrben maradhatott.
2017. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Hozzám is jöhettek egyből, annyit kértek, hogy ha nem egyedül vagyok az őrzőben (kétágyas volt), akkor egyszerre egy ember legyen csak velem. De válthatták egymást.
2017. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs külön vajúdó és őrző, az elejétől a végéig a szülőszobában van az ember lánya. Aki bent volt szülésnél az bent is maradhat - csak pár percre küldték ki
2017. okt. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én Nyíregyházán szültem de nem volt apás szülés és a sok ágyasban szültem. Áttoltak a családi szobába ahova a férjem és anyukám is bejöhetett, de nem maradhattunk ott 2 órát.
2017. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ott volt a férjem szülésnél, majd az őrzőben is. Szülés után egy órát rajtam volt a baba, amíg varrtak és melóztak velem odalent, férjem végig a fejemnél volt és gyönyörködtünk a babában, majd elvitték öltöztetni-mérni, közben engem őrzőbe toltak, férjem oda is jött velem, baba vissza, első szoptatás, majd amikor a baba bealudt az első tejcseppek után, engem toltak szobára, férjem akkor ment haza.
2017. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem az apás szülés sürgős császár lett Nyh-n. Angyal dr úr volt a dokim. Őrzőben órákat ott volt a férjem,annyira rosszul voltam. Állítólag az érzéstelenítő miatt. Durva volt,nagyon hálás voltam,hogy ott lehetett velem. Mikor kezdtem jobbam lenni,akkor kellett elmennie.
2017. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!