Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros méhseb szétnyílhat...

Császáros méhseb szétnyílhat nem terhes állapotban is?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor, ha a terhes kismama pocakja nőni kezd és a feszüléstől szétnyílik a seb?

2017. okt. 20. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A kismamáknak sem nyílik szét alapból, a vajúdást nem bírja csak néha a heg. A kihordással nem szokott gond lenni.
2017. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első ez nem igaz. Nekem egy részén szétnyílt. Nem éreztem semmit a doki mondta, hogy amikor műtött akkor a burok volt már csak azon a részén.
2017. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Uhh, utolsó, ez elég ijesztően hangzik :-( Ennyire némán zajlana a hegszétválás?
2017. okt. 20. 23:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem amikor mondta, mert sima szülésnek indult de nem illeszkedett jól a feje és emiatt nem kockaztattunk. Az uhn se látszott semmi.
2017. okt. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Orvosom meselte,hogy 2.gyerekkel terhes kismamaja,a csaszar elotti ejjel erzett egy hatalmas rugast,majd rettento fajdalmat es elkezdett belole omleni a ver.mire a mento kiert,a baba meghalt.kikerult a hasuregbe.anyukat eppen csak meg tudtak menteni.ahogy beert vele a mento egybol rohantak a muttobe es mindenfele percekig tarto bemosakodas nelkul,dupla kesztyut huzva vagtak fel,mikozben altattak el,hogy az anyuka ne haljon meg.

Ki kellett venni a mehet is szegenynek.

En 3 csaszaron vagyok tul.a 3.nal mar nekem is nagyon necces volt a dolog.eppencsak tartotta magat a hegem.szerencse,hogy 38+2 naposan mutottek.nem sokaig birta volna.

Szoval igen,szules elott is szetnyilhat.es nagyon veszelyes.

Ahhh,most olvastam ujra a kerdest.

Nem,terhesseg nelkul rettento elenyeszo az eselye annak,hogy szetnyilik a heg.talan nagyon magyon megerolteto hasi edzesnel,de sztem meg akkor sem.

A hegszetvalas akkor eselyes ha terhes az ember,es ahogy no a mehe,vekonyodik a heg,feszul.

2017. okt. 21. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem akartam ilyen rémisztő lenni mert azért ritka dolog. De nálam is ez volt, hogy ha megrepett volna a burok lehet, hogy nem a szülőcsatornába indult volna a baba hanem a hasüregbe és akkor ott megfullad. De ez azért ritka dolog azért se vállal sok doki vbacot. Bár az enyém pont benne lett volna a dologban, de mondta is, hogy így szerencsésen alakult, hogy császár lett.
2017. okt. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
96%

Este láttam a kérdésedet, de már nem akartam válaszolni. Ma voltam 9-re a dokim magánrendelését és rákérdeztem erre a horrorra, amit az előző hozzászóló írt, és azt mondja, EZ MŰHIBA, normál esetben kizárt, hogy jól elvarrt, a szakma szabályainak megfelelő sebszél illesztés és varrás mellett ilyesmi előforduljon. Szerinte az a doki, aki a korábbi operációt végezte, búcsúzhat a praxisától, ha bepereli ez a család. :( Egy császáros hegnek, ha megfelelően őösszevarrják - akár 3 hónappal a szülés után terhes is lehet az illető - akkor is bírnia kell! Akár ikreket is... Sajnos, hogy nem mindenki tudja, kire bízza a saját és gyermeke(i) életét... :((((

És végül az eredeti kérdésedre válaszolva: megfelelő színvonalon végzett műtét esetén soha, semmilyen körülmények között nem nyílhat szét!

2017. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!