Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Két császár közül az elsô...

Két császár közül az elsô vagy a második a rosszabb?

Figyelt kérdés
Egy gyerekünk van, ô császárral született. Szerencsére nagyon jól viseltem, pár nap alatt felépültem. A másodikat megpróbálnám hüvelyi úton, de ha mégis császár lesz, mire számítsak? Rosszabb lesz, mint az elsô? Vagy nincs összefüggés?
2017. okt. 21. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Miért lenne rosszabb? Nincs összefüggés.
2017. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rosszabb tuti nem lesz.

Csak jobb.

Nekem sokkal jobb volt a 2.

Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

2017. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a sajat tapasztalatbol indulok ki: maga a mutet fizikailag ugyanolyan volt. Annyibol volt rosszabb a masodik, hogy az elsonel meg boldog tudatlansagban voltam, a masodiknal meg mar osszeolvastam mindenfele horrort a neten, es uuugy feltem... Ne olvass szolestorteneteket :) A felepules sokkal konnyebb volt a masodik mutet utan. Meg is lepodtem, hogy milyen "csupa ero" vagyok.
2017. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A 2.utan konnyebb volt mint az elso utan.

A 3.pedig mindent vitt,az volt a legrosszabb.rosszabb mint az elso ketto egyutt.

2017. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a harmadik volt a legkönnyebb... Komolyan. Nagyon gyorsan felépültem...Másnap reggel már a szekrényemet pakoltam.
2017. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A második sok császr után sokkal hamarabb felépültem,már tudtam,hogy mire számíthatok. Az elsőnél nem tudtam,hogy mekkora fájdalomra számítsak, mivel fájt kiegyenesedni így kicsit begörnyedtem aminek eredményeképp 3 nap múlva már a derekam is le akart szakadni, na ezeket a második szülés után már nem követtem el.
2017. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!