Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pánikbetegség végett választha...

Pánikbetegség végett választhatok programozott császármetszést?

Figyelt kérdés
A hétköznapjaimban semmi féle problémát nem okoz a pánikbetegségem, kizárólag rosszullét/ betegség/kórházi dolgok kapcsán jön elő. Egy egyszerű injekciótól, röntgentől bepánikolok. Ilyenkor zsibbad a szám, görcsöl a kezem és úgy befeszül hogy nem tudom mozgatni, kapkodom a levegőt,szédülök, 200 a pulzusom. Egy ilyen roham önmagában annyira kimerít, hogy néha lábra állni sem tudok. Úgy gondolom ezzel a babát is veszélyeztetném.

#programozott császár #pánikbetegen császár
2017. okt. 21. 18:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%
Már terhes VAGY?
2017. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha egy egyszerű injekciótól így kikészülsz akkor szerinted bírnád hogy ébren vagy miközben hosszú tűt döfnek a gerincedbe, majd három rétegben átvágnak végül varrnak?
2017. okt. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Még nem. De már tervezzük a gyermekvállalást és előtte szeretnék tájékozódni milyen lehetőségeim vannak.
2017. okt. 21. 18:23
 4/20 A kérdező kommentje:
Már volt egy műtétem lábtörés kapcsán. Akkor gerincbe kaptam volna érzéstelítést, de már az infúzió beadásakor úgy bepánikoltam, hogy végül elaltattak. Császárt is lehete altatásban, nem?
2017. okt. 21. 18:25
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Császárkor ritkán altatnak, az orvosok nem preferálják csak tényleg indokol esetben.
2017. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Kiválasztasz egy nőgyógyászt. Elmész a rendelésére.Előadod az itt leírtakat.Tuti kapsz majd megnyugtató választ.
2017. okt. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Na, akkor menj terápiára még mielőtt teherbe esel.
2017. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

😂 😂 😂

Tehát bepánikolsz egy injekciótól, de azt kèpzeled, hogy majd a császárnál semmi pánik nem lesz??

Csak èn nem èrtem?

2017. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Azt tudod, hogy már a terhesség alatt is találkozol tûvel, ugye? Van néhány vérvétel...
2017. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%
Pánikbetegként mondom, hogy ha lehet, akkor inkább a természetes szülést válaszd, azt jobban fogod viselni, mint a császáros érzéstelenítést.
2017. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!