Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után (is) jó a szex?

Szülés után (is) jó a szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában egyre többször elöjön a gyermekvállalás tèma a párommal. Ez mèg pár èvig sajnos nem jöhet szóba. De nagyon foglalkoztat ez a kèrdès, fèlek, hogy szülès után túl tág leszek ès sem nekem sem a páromnak nem lesz az igazi :(. Persze ez a dolog nem befolyásol a gyerekvállalásban, csak èrdeklődöm, kinek mi a tapasztalata?


Azt tudom, hogy jópár hètig (6+) nem ajánlott az együttlèt, hogy először fájhat stb. De egy idő után helyrejönnek a dolgok?


Előre is köszi!



2017. okt. 27. 19:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ket gyereket szultem, 36 eves vagyok, es a parom szerint semmi kulonbseg nincs. Sot.. nekem az elso szules ota sokkal jobb :D
2017. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Túl tág... Hehehe...

Az első pár alkalommal olyan szűk voltam, hogy alig jött össze a szex. Kellett egy kis idő, mire újra könnyen ment.

Ezt leszámítva teljesen jó minden, nincsenek gátlásaim, a férjem se panaszkodik, én pedig jobban élvezem, hogy nő vagyok, mint bármikor.

2017. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Ugyan olyan.


De ettől még lehet, hogy neked nem lesz, ezt csak akkor tudod meg mikor ott tartasz

2017. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Lehet semmi nem változik.

Tág nem lettem, viszont a szoptatási hormonok miatt 1 évig fájt a szex. Hónapokig összeszoritott foggal ment csak. Másfél év vokt mire teljesen olyan lett mint r3gen. Nem tudhatod előre

2017. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Én sem lettem tágabb, sőt. Kell egy kis idő, mire “bejáródik”...


Fizikailag semmi nem változott, viszont a libidóval vannak gondok 1 év után is.

2017. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
3 gyermekünk van.Az első császárral,a többiek természetes úton születtek.Nem voltak kicsik sem 4000g,3600g,4000g.Az első hüvelyi szülésem után még jobb is lett a szex mint előtte.Most a 3.baba után nem vettem észre változást.
2017. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Peter KK ***** válasza:
90%
Most a férfi tapasztalatáról... Egyrészt múlik azon, hogy hogyan "varr vissza" az orvos (ha kell), másrészt FONTOS, hogy ne aggódj előre olyasmitől, amiről nem tehetsz és amin Te magad nem tudsz változtatni. Csakis és kizárólag pozitív gondolataid legyenek a szüléssel/gyermekvállalással és a pároddal kapcsolatban, hidd el ez segít Neked a legtöbbet... Szóval a kérdésedben ott rejlik a válasz is: a félelmed küzdjed le, erre koncentrálj, s meglátod minden rendben lesz.
2017. okt. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
1 éve szültem hüvelyi úton. Nem repedtem, nem kellett vágni. Azt mondta a Férjem, hogyha nem tudná hogy szültem semmit se venne észre. Ne aggódj, nem lesz semmi gond!
2017. okt. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
persze hogy jó. :) szinte teljesen ugyanolyan vagyok mint szülés előtt. Annyi, hogy másfél évig érzékeny volt a gátmetszés helye, és az elején nagyon fájt, a sérült izmok miatt persze. De miután teljes a gyógyulás, nem igazán érezhető hogy szült-e az ember, én legalábbis SEMMIT nem érzek hogy változott volna. A férjem azt mondja talán minimálisan tágabb vagyok, de lehet csak azért, mert szép lassan kigyógyultam a vaginizmusból, ami miatt régen alig tudtuk úgy megoldani a szexet hogy nekem ne fájjon (önkéntelen izomösszehúzódás).
2017. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19 évesen ezen kattogsz???
2017. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!