Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit kell vinni a babának a...

Mit kell vinni a babának a Jahn-Ferenc kórházba? Tényleg nem kell ruha a picinek? Tudom hogy már volt ilyen kérdés de engem a most érdekelne. Ha van aki idén vagy nem olyan rég szült ott attól kérnék segítséget.

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
4 éve jártam arra utoljára, ruha valóban nem kell, egy csomag pelust és popsitörlőt, krémet kértek, hogy vigyünk emlékeim szerint. De hátha jönnek frissebb élmények.
2017. okt. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

én alig 4 hónapja szültem ott.

nem kell ruha a kicsinek, csak amiben haza viszitek.

vinned kell pelust ami te cserélsz rajta és egy 10db pelust kérnek leadni a csecsemősöknek. ugyan úgy le kell adni popsitörlőt egy csomaggal, meg elvileg popsikrémet is. 3 éve kértek tőlem de most az nem.

kell még vinni neki textilpelust egy 5db-ot és kis takarót két darabot. kell egy a "kiságyba" amibe fekszik majd, és amivel takarod ha kell. ennyi jutott eszembe. a köldök ápoláshoz adnak mindent.

2017. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tehát vigyél egy csomag pelust, abból adsz 10 darabot, 2 csomag popsitörlőt és két popsikrémet. az utóbbiból 1-1 neked és 1-1 a csecsemősöknek.
2017. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 31. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!