Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki szedett homeopátiás...

Aki szedett homeopátiás szüléssegítőket segítene?

Figyelt kérdés

Vettem caulophyllum c9et, cimicifuga c9et és arnica Montana c30at. A gyógyszertárba ezeket adták, de őszintén szólva nem igazán tudták megmondani hogyan szedjem, vagyis 3 ember háromféleképpen mondta...

Már 37 hét 4 napos vagyok. Hogyan szedjem hogy hasson és nem késő már elkezdenem?


2017. nov. 6. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Dobd ki a francba...vagy szedd ahogy akarod, de ha semmit sem hat ne legyél csalódott.
2017. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon higgyél benne, és akkor használni fog. Mert amúgy semmit sem ér.
2017. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Mindegy hogy szeded, cukros vizet is ihatnál ennyi erôvel.
2017. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Szia! Nekem is mindenki másképpen mondta. Caulophillum hétfőtől péntekig, szombat vasárnap Pulsatilla követekző héten hétfőtől péntekig cimicifuga, szombat vasárnap pulsatilla.(5golyó/nap) és ha még nem szültél meg akkor folytatni kell a caulophyllummal.

Szülésnél csak abban vagyok biztos hogy nagyobb potenciálban kaptam a caulophyllumot. Nekem sokat erősített a fájásokon, nem kellett oxit kötni, indított szüléshez.

A homeós golyókat a 35.héten kezdtem szedni. Könnyű szülést!

2017. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Bár a kérdésedre a választ nem tudom és nem kifejezetten homeós cucc, de ha ilyen irányban érdeklődsz, akkor érdekes lehet számodra a gátmasszázs olaj. Érdemes minél előbb elkezdeni használni (a szülésznőm a szüléskor is használta) .
2017. nov. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem segítettek, nagyon sokáig vajúdtam és császár lett a vége.
2017. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem, szülésem alatt szedtem homeos bogyókat, nem volt semmi gond, gyors természetes szülés volt, másodiknál nem szedtem semmit, és akkor még gyorsabb és természetes szülés volt.

Szóval ne szedd, nincs értelme. Szedj tictacot az olcsóbb és finomabb.

2017. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem hatott szerintem.8 órát vajúdtam 3. gyerkőccel bár elég nagy baba lett 4740g gátmetszés nélkül pici repedéssel.Málnalevél teát is ittam.Ugyan olyan nehéz volt a szülés mint a 2. gyerekkel akkor semmit sem szedtem, szintén 8 óra vajúdás sima szülés ő 4380g volt.
2017. nov. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:D ne vedd meg, felesleges pénzkidobás. Inkább agyban tréningezz!
2017. nov. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!