Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fogadott orvos-Lehet ebből...

Fogadott orvos-Lehet ebből kellemetlenségem?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve szültem az első kislányomat. Most kiderült, hogy megint várandós vagyok. E-mailben felkerestem az első terhességemnél felfogadott szülész orvosom az árai után érdeklődve, de sajnos azóta feljebb mentek az árak nála, így nem tudom megfogadni, mert ennyit már nem engedhetek meg magunknak. Felkerestem egy másik orvost, akinél valamivel olcsóbb a terhesgondozás. De aggódom hogy ebből a másik orvosnál, akinél először szültem lehet kellemetlenségem ha esetleg összefutok vele vagy nem is tudom...Mit gondoltok?
2017. nov. 9. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint kellemetlenség abból, hogy megkerdezted az árakat? Nem lesz belőle semmi
2017. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ebből kellemetlenséged adódna. Ő ennyiért nyújt bizonyos szolgáltatást, neked ez nem felel meg, kerestél mást. Ha összefuttok köszönsz neki, ő is neked és kész. :)
2017. nov. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem egy kórházban dolgoznak semmi mlyen baj nem lehet belőle. Ha igen az már más kérdés.
2017. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem semmi bajod nem lehet. Ugy vettem észre hogy nem szorulnak ok rank..
2017. nov. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szabad orvos választás van, nem szólhat semmit és nem is tartozol neki magyarázattal.
2017. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!