Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Normális hogy még a 8. héten...

Normális hogy még a 8. héten is vérzek?

Figyelt kérdés
Császárral szültem, voltam 6 hetes kontrollon ott azt mondta a doki hogy megjött azért vérzek még mindig, amúgy minden rendben. Azóta eltelt 2 hét és még mindig de 2 napja nagyon erősen, rendesen folyik.Ez normális?
2017. nov. 16. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, de nem vagyok orvos. Állítólag kb 10 hétig lehet több kevesebb vérzés szülés után. De ha annyira ömlik, szerintem beszélj a dokival.
2017. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha ijesztőnek tűnik a mennyiség, menj vissza a dokihoz mindenképp, lehet, hogy nem akar a sebed begyógyulni rendesen. :/
2017. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha aggódsz menj orvoshoz.

Én első 2 gyereknél (1.csm,2.vbac) 3 hétig véreztem,majd 1 hét szünet után megjött a menszeszem,és utána minden hónapban.

3.gyereknél (2vbac) 6hetes kontrollra 7 hetesen jutottam el amikor még volt pecsételő vérzésem,ez el sem múlt és nagyon erősen megjött,kb 1 hétig ömlött,és pár napig még pecsételt.Azóta 7hónapos a babám és nem menstruálok.

Akár még normális is lehet.

2017. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem normális :( menj vissza kontrollra!
2017. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!