Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt, aki félt a szüléstől,...

Volt, aki félt a szüléstől, azért, hogy nehogy elpattanjon egy ér a fejében?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeség, de láttam egy filmet és azóta rettegek.

2017. nov. 17. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

És még mennyi mindentől retteghetnél ha tudnál róla!

Sose tudni mi történik az biztos,de ha a járdán sétálsz akkor is elüthet egy autó mégsem gondolsz rá olyankor.

2017. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát, én sok mindent hallottam már, de ezt speciel még nem...
2017. nov. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Apja lánya? :D
2017. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igeeen :D
2017. nov. 17. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Sok mindentől féltem a szülés közeledtével, de az eszembe se jutott, hogy elpattanhat egy ér a fejemben. Ez akkor fordulhat elő, ha a szülő nőnek van valamilyen fejlődési rendellenessége.
2017. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettől én is félek, pedig nem láttam semmi ilyen filmet :D
2017. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha hasból préseled a nyomást, ez nem fordul elő. Arra kell koncentrálni, hogy hasizomból nyomj. Van aki fejből erőlködik, ilyenkor gyakori, hogy bevérzik a szem, mert elpattan pár hajszálér. Légzőgyakorlatokkal meg lehet tanulni, hogy koncentráljon az ember a hasizmaira szülés közben. Egy jó szülésznő monja, hogy hogy kell nyomni, és ha a szülő nő tisztában van azzal, hogy a testét, hogy irányítsa, meg sem fog a fején látszódni hogy szült.
2017. nov. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy ez bekövetkezzen kell egy alapbetegség, érfalgyengeség vagy egy aneurizma. Gyógytornász vagyok, volt egy betegem, aki szülés után agyvérzést kapott, de Neki volt egy aneurizmája az agyában és annyira felment a vérnyomása szülés közben, hogy indokolt lett volna a császár, de ezt nem tették meg. Hihetetlen kis esélyed van, hogy ez bekövetkezzen, ahogy valaki írta, ha tudnád mennyi mindentől lehetne félni. Ne izgulj, nem lesz semmi baj.
2017. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!