Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan, aki bepisilt/bekaki...

Van olyan, aki bepisilt/bekakilt szülés közben? Hogyan reagáltak rá (orvos, szülésznő)?

Figyelt kérdés
2017. nov. 19. 01:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem egyedi eset a szülészeten, nem fognak elájulni sőt még szóvátenni sem.
2017. nov. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Velem végül egyik sem történt meg, de folyton mondtam, hogy be fogok kakilni, engedjenek ki. Már nem mehettem sehova, de mondták, hogy ha úgy érzem, kakiljak oda nyugodtan, feltakarítják. Szerintem kaptak ők már mindent,akár telibe is:)
2017. nov. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Bepisilni nem tudsz anatómiailag lehetetlen.

Sokszor szülés után sem tudsz ezért megkatétereznek.

Bekakilni azt már igen főleg ha nem kérsz beöntést, a szülésznő egy mozdulattal feltörli, senkinek szeme sem rebben.

2017. nov. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én szülés előtt attól rettegtem, hogy oda fogok kakilni. Mondta a szülésznő barátnőm, ahogy az előttem szóló válaszoló írta, hogy egy mozdulattal feltörlik és senki a szeme se rebben. Pont egy pár napja kérdezte egy barátnőm, hogy bekakiltam-e, mert Neki is ez a félelme, mondtam Neki, hogy fogalmam sincsen. Amennyire féltem tőle annyira el is felejtettem, de megkérdeztem a Férjem aki mondta, hogy nem. Amúgy én annyira nem voltam magamnál, mert annyira hihetetlenül fájt az utolsó 2 órában, hogy ez lett volna a legkevesebb.
2017. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Az már nagyon a szülészetek legalja lehet őszintén szólva, ahol a szülőágyon fekvő kismamán próbálják ezt számon kérni kitolás közben... Viszont ha te félsz nagyon attól, hogy megtörténik, és ez neked kellemetlen, nem tudsz a feladatra koncentrálni miatta, akkor érdemes beöntést kérni előtte. Nem tudom, miért ódzkodnak sokan a beöntéstől annyira, mert nem rossz, nem fáj, nem tart sokáig sem, cserébe viszont utána teljesen nyugodtan nyomhatsz már végig.
2017. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
En nekem ugy remlik nem kakiltam be.. főleg, hogy kaptam kupot előtte es valszleg eleve nem volt mit, de ott es akkor mar ez egyáltalán nem érdekelt. Ha a plafonig f.sok az sem érdekelt vna, de elotte en is ezen gondolkoztam. Hidd el, nem fog számítani bármi is legyen.
2017. nov. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
A lehető legtermészetesebben reagálnak rá, mintha tüsszentenél egyet. :)
2017. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
3.válaszadót megcáfolnám.első szülésemnél,kitolásnál telibe pisiltem az orvost :)
2017. nov. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Hat, en nem is ereztem, hogy bekakiltam,a ferjem mondta, hogy latta a foldon. Tok normalis, ha o nem akadt fent, az orvos miert tenne szova, hat szazszor latott mar ilyet!
2017. nov. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Hat a pisilés dolgot cáfolnám nekem is sikerült kitolás közben konkrétan a fiam fejét lepisilnem a doki meg is jegyezte viccesen hogy egyből meg is kereszteltük.
2017. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!