Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki alkalmazta a homeopátiás...

Aki alkalmazta a homeopátiás szereket szülés előtt segítene? Túlhordom a babát és nem szeretném ha indítanák

Figyelt kérdés

37.héttől szedem a caulophyllum c9et napi 5 golyót felváltva a cimicifuga c9el.hétfőtől szombatig egyik nap az egyik, másik nap a másik. Vasárnap pedig arnica c30at. Gyógyszerész javasolta így.

Már a 41.hetet is betöltöttem és orvosom indítaná a szülésem szombaton, de nem abba a kórházba ahol eredetileg szerettem volna szülni, hanem egy másikban ahol ő épp ügyeletes lesz...

Ezt szeretném elkerülni. Kérdésem az lenne, hogy emelhetek ezen az adagon, hogy hasson valamit? Már mindent kipróbáltam, de a kicsi várat magára...


2017. nov. 22. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Lövésem sincs, én nem hiszek ezekben a homeos golyókban, így nem is tudok válaszolni, de azért van ötletem: Szexeljetek egy jót az apukával. ;)
2017. nov. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már többször próbáltuk de még az sem használt eddig...
2017. nov. 23. 00:01
 3/14 anonim ***** válasza:
12%
Van valami bábakoktél, de én azt nem mertem kipróbálni.
2017. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem semmit sem használt sem a bogyó sem a málnalevéltea.10 nappal hordtam túl, kedd reggel kellett volna befeküdnöm, hétfőn este elfolyt a magzatvíz.
2017. nov. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jol szamoltak a szules varhato datumat? Nem fogant kesobb? Ezt a 12. het elotti uh-s adatokbol meg tudod nezni, azzal nyerhetnel par napot, ujra lehetne szamoltatni az alapjan. Ki irta fel neked a homeos bogyokat? Tole kellene ezt megkerdezned, bar en ugy tudom, hogy nem az adag szamit, de az biztos, hogy homeos doki nelkul ezeket nem szabad szedni, van a kozvetlen kornyezetemben is pelda ra, hogy miert nem, es tobb termeszetes szulesparti szuleszno is megerositette ezt.


Nekem 1 deci vorosbortol indultak be rendszertelenek egy hetfo ejjel, reggelre elmultak. Csutortokon ujra ittam 1 decit este, ejjelre ujra rendszertelenek, pentek delben elment a nyakdugo, fel 4-kor csordogalni kezdett a magzatviz, az osszehuzodaaok lealltak, 6-kor ujraindultak, akkor mar rendszeresen, szombat reggelre lett meg a fiam. En a megerzesemre hallgatnek a helyedben. Ha azt sugja, hogy az inditas nem jo nektek, nem vagy koteles befekudni.

2017. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Amugy a Mindent a szulesrol facebookcsoportban vannak szulesznok, toluk tudsz kerdezni, hogy nit tudsz tenni, ha nem akarod, hogy inditsak. Az osszes praktika hasztalan amugy, ha a baba meg nem all keszen, ebben az esetben az inditas is kockazatokkal jar.
2017. nov. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*jarhat
2017. nov. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%
Pont a hetekben volt téma hogy elő műsorban vett be egy pasas két doboznyi homeos altatót, megmutatva hogy placebo az egész. Nem halt bele.
2017. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Menstruáció alapján 16-ra voltam kiírva, a tegnapi nal már a második időpontom és mivel a dokim ügyeletet tart egy másik kórházba oda hívott, hogy megvizsgáljon. Csak hogy úgy meg akar vizsgálni, hogy ott meg is legyen. A másik kórházba nem lehet orvost fogadni, csak szülésznőt.
2017. nov. 23. 10:28
 10/14 anonim ***** válasza:
Mondtad neki, hogy nem ott akarsz szulni?
2017. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!