Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már nem bírom a jóslófájásokat...

Már nem bírom a jóslófájásokat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nst-n,semmi fájdalmat nem mutatott a gép,pedig kétszer éreztem csak enyhébben . Viszont két napja egyre rosszabb a helyzet,első két éjszaka tudtam aludni két fájás közt,de most nem. Próbáltam a kádban csökkenteni a fájdalmakat,ott valamelyest jobb volt egy darabig,de utána ott is voltak már fájások. Viszont ezek még mindig jóslók nem? Mert ha mozgok akkor abbahagyja,jelenleg 9 percesek,de rendszertelenek. Ha bemegyek a kórházba nem indítják be a szülést? Mármint ez kibírhatatlan,csodálom azokat akik már megszültek. Nyákdugó még nem hiszem,hogy elment mert csak tiszta folyásom van,vagyis olyan mint amikor bevagyok nedvesedve. Még 4 nap van a kiírt dátumig.

2017. nov. 30. 04:55
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Ha bemész a kórházba, megvizsgálnak és vagy haza küldenek pihenni,vagy befektetnek addig, amíg ki nem bújik a baba. Nem indítanak előbb,a kiírt dátumnál, csak ha valami komplikáció van. Mivel a jóslófájás teljesen természetes dolog, nem csinálnak semmit.

Inkább vedd úgy, hogy figyeled a tested, mikor,hol,hogy fáj. Készülj a vajúdásra, vedd a levegőt lassan, szabályosan. Ne negatív dologként gondolj a fájdalomra, inkább úgy, hogy így készít fel a tested, hogy szüléskor mire számíts.

2017. nov. 30. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos, hogy jósló, de ha esetleg az, akkor is nagyon hamar szülni fogsz.
2017. nov. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A jóslók jó dolgok, akár a méhszáj is nyílhat , én is jóslóztam, 40+1 naposan 2 ujjnyira voltam nyitva, az orvosom felajánlotta, hogy burkot repeszt, de nem került rá sor, mire az előkészítő e értem elfolyt a magzatvíz. Ahogy az első írta, ha bemész és nincs semmi vészhelyzet, akkor vagy hazaküldenek vagy ami rosszabb befektetnek. Drukkolok, ez már a célegyenes.
2017. nov. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nst nekem semmit nem mutatott. Meg a szuloszoban sem voltak aszerint fajasaim. :) rendszertelen fajasokkal mentem be sima ultrahangra mert tulhordtam es 3naponta aramlast neztek. Elmondtam, hogy fajasaim vannak es onnantol nem engedtek haza, megvizsgaltak, akkor mar 4(!!) ujjnyira nyitva voltam. Beinditották oxitocinnal, 3 óra múlva megvolt a kisfiunk. Szerintem te inkabb lassan szulsz, mint joslozol.


Kívánom neked, hogy hamar megszulessen egeszsegben a kisbabad es olyan szep élmény legyen, amilyen nekem volt. Majd írj.

2017. nov. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyre durvább a helyzet. 3 napja szó szerint nem tudok aludni szinte semmit. Most is a kádban ülök,de néha itt is egy-egy olyan fájás,hogy harapom a törölköző szélét. Reggel bemegyek szerintem egy nst-re,hátha. Ez kegyetlen kedves anyukák. Le a kalappal előttetek
2017. nov. 30. 20:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Én már 1. nap bementem volna ilyen fájásokkal. Mi a helyzet azóta?
2017. dec. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megszületett. Otthon vajúdtam 2 napot. De nem volt gond,azt mondta a doki hogy örüljek mert otthon szenvedhettem :D . Minden oké, egészséges kislány .
2017. dec. 3. 20:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! :)
2017. dec. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:) gratulalok, jo egeszseget.
2017. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!