Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vízben szülésnél engednétek,...

Vízben szülésnél engednétek, hogy a családotok többi tagja is ott legyen veletek a vízben, együtt éljétek át ezt az élményt?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem ez egy természetes dolog és a család összetartását, az új családtag és az anya felé való együttérzést mutatja.



2017. dec. 4. 21:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2017. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem. A szülés nem mozi, csak az legyen bent, akinek feltétlen szükséges, és a párom.
2017. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Szerintem is termeszetes dolog a szules, de meg a ferjemet sem biztos, hogy odaengednem. Vizben vajudtam, ugyhogy tudom, milyen.
2017. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Jaj, most látom a képet... így pláne nem.
2017. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem, a szülés a szülőkre tartozik, meg az orvosokra. Semelyik másik családtagnak nincs ott helye. Főleg nem a vízben.
2017. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom a viz sem steril, ebbe beletenni még egy embert is..a vizben szules is biztos a bennszulottektol ered
2017. dec. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2017. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Kizart.
2017. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
90%

Nem. És nem is értem h két ekkora gyerkőcöt h lehet egyáltalán a kínlódó anyjukhoz engedni!

Kb annyit fognak fel a dologból h a kistesó bántja anyát....


Nekem sem fekszik ez a vízben szüléses dolog.Van akinek ez jön be.

De h én nem szeretném h a férjem és a másik két gyerkőcöm abban a vízben pancsikoljanak ahova "kipottyan" a baba, minden kulimászával stbvel együtt....

2017. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Természetesen nem. Ahogy előttem is írták, ez nem mozi! Persze, fontos a családi összetartás, meg a többi, no de ez részemről átmegy minden határon.

A vízben szüléssel semmi gond nincs. Viszont már csak maga a szülés nem gyerekszemnek való, nem hogy még egy medencében csücsüljön az egész család. Ez már vicc kategória számomra. Arról nem is beszélve, hogy frissen szült nőnek/újszülöttnek cseppet sem pont erre van szüksége, hogy egy bacitelepben üldögéljen.

2017. dec. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!