Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amnioszkopia.2111 es mehszajna...

Amnioszkopia.2111 es mehszajnal, miert nem tudtak megcsinalni?

Figyelt kérdés
Nagyon fajt, es az orvos annyit mondott nem kivitelezheto. Ker nap mulva ismetlik. De most latom a papiromon, hogy 2111 es a mehszaj. Tehat nyitva van. Akkor miert nem tudta megcsinalni?verzek is . 40.het.
2017. dec. 8. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő méretű csővel látott hozzá
2017. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Marmint tul nagy csővel csinalta? De akkor miert nem probalta kisebbel, nem ertem. Most felesleges volt akkor az egesz vizsgalat.

Raadasul azota nagyon rosszul vagyok. Faj a derekam es a hasam is. És ket nap mulva ujra....

2017. dec. 8. 13:00
 3/3 anonim ***** válasza:

"De akkor miert nem probalta kisebbel, nem ertem"


Mondjuk mert nem volt?

Nálunk is előfordul, hogy nincs vékony amnioscop, a vastagabb meg nem fér bele. Vagy ha nagyon akarnám biztos beleférne, de mi a franc értelme van feszegetni?

Ill. akkor is lehet, ha még nagyon hátul van a méhszáj. Néha még kézzel is alig lehet elérni, nemhogy beleügyeskedni a szkópot.


Amúgy sem túl informatív vizsgálat, mert csak az elővíz színe látszik. Az meg simán lehet tiszta úgy is, hogy a többi meg tiszta meconium. Tudtommal egyébként már nem is kötelező vizsgálat a terhesgondozás során.

2017. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!