Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szent Imre kórház vagy Sote...

Szent Imre kórház vagy Sote II szülészet?

Figyelt kérdés
Melyiket választanád?
2017. dec. 10. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő. Ki a dokid?
2017. dec. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Orvost keresek :)
2017. dec. 10. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Imre
2017. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Orvost is tudsz ajánlani?
2017. dec. 10. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szent Imrében szültem, a szoba (kádas!) és a szülésznők nagyon kedvesek voltak és az ebédek is finomak voltak.
2017. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szent Imre, 4x szültem ott, most fogok ötödjére! Hidd el, nagyon jó kórház! S ha nem akarsz olyan helyen szülni, ahova akárki bemehet látogatni, akkor is az Imrét ajánlom, mert ott a látogatókhoz mehetsz ki te, de nem jöhet be fű-fa virág a kórterembe. Ha egyágyast kérsz, a párod bemehet, egyébként nem! És ez így helyes.
2017. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, én a SOTE 1-en szültem (az orvosom is ott van természetesen), de nekem az volt az egyik legfontosabb szempont, hogy legyen a kórházban PIC, illetve NIC, intenzív a babáknak, hogyha bármi van ne vigyél el másik kórházba. De ilyen osztály van a SOTE 2-n is. Szent Imréről is nagyon sok jót hallottam.
2017. dec. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sote 2 szültem,mert ott dolgozik az orvosom . Maga a szülés rendben volt . Szülésznőt is fogadtam aki meg igazi álom volt . Teljesen rendben volt .
2017. dec. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

2 gyereket szültem, pont ebben a 2 kórházban.

A Sote II-n volt fogadott orvosom (nem írok nevet), aki emberileg a maximálisat nyújtotta, de szakmailag volt néhány hiányosság és nem tetszett, hogy voltak kisebb komplikációk, viszont semmilyen felvilágosítást nem kaptam erről, a papíromon se volt rajta. Utána belázasodtam, kaptam antibiotikumot is, de hogy mire, azt nem mondták. A gyerek meg besárgult, mire hazaértünk, 2 hétig mindennap nézte a gyerekorvos.

A szülésznő viszont nagyon kedves volt.

A kórházban az nem tetszik, hogy a babát, ha beviszem magamhoz, át kell tolni a várótermen, a látogatókon, ez szerintem nem egészséges.


Szent Imre:

Nem volt orvosom, ügyeletesnél szültem, szombatról vasárnapra, éjszaka. A szülést megelőző pár óra volt pokol, mivel a gyermekágyon lévő ügyeletes hölgy (nem minősítem a viselkedését) nem vett komolyan, jóslófájásokra hivatkozva befektetett a már megszült nők közé este 9 óra felé, hogy itt semmilyen szülés nem lesz, 0:45kor megszültem... Ezt leszámítva (meg hogy EDA nincs) összességében jobb élmény volt, mint a Sote II.

De harmadikra nem ezekből választok.

2017. dec. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!